Як скопіювати смс. Як зберегти повідомлення з айфона на комп'ютер.

Повідомлення на мобільному телефоні інколи представляють собою важливу переписку, яку було б непогано зберегти у себе на комп'ютері або навіть роздрукувати. Не кожен телефон дозволяє зробити це, але власники iPhone можуть спробувати один з варіантів.
Інструкція
1
Якщо ваш iPhone без джейлбрейка, то існує тільки один варіант скопіювати SMS на комп'ютер. Зробіть скріншоти екрану з повідомленнями (одночасне натискання кнопки Power і Home), а потім перенесіть їх на комп'ютер. Це не найзручніший спосіб, особливо, якщо потрібно скопіювати велику кількість повідомлень.
2
Для телефонів з джейлбрейком є спосіб поцікавіше, хоча потрібно завантажити і встановити дві програми, щоб досягти мети. Першу програму DiscAid можна завантажити за адресою http://www.digidna.net/products/diskaid, а другу SQLite Database Browser за адресою http://sourceforge.net/projects/sqlitebrowser/files/sqlitebrowser/1.3.
3
Встановивши обидві програми, підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB кабелю, запустіть DiscAid і відкрийте папку Root Folder.
4
Відкрийте по черзі папки User, Library, SMS і клацніть на файлі sms.db.
5
Натисніть кнопку Copy to PC, щоб зберегти файл на комп'ютері. Якщо у вас Mac, то кнопка буде, відповідно, Copy to Mac.
6
Як ви вже здогадалися, то в скопійованому раніше файлі містяться ваші SMS, і щоб привести їх в прийнятний для читання вигляд, потрібно переконвертувати цей файл в читаний формат. Для цього відкрийте SQLite Database Browser і завантажте в програму файл sms.db.
7
Виберіть меню File - Export - Table as CSV file.
8
Виберіть розділ Message і натисніть кнопку Export.
9
Вкажіть місце на комп'ютері, куди слід зберегти готовий файл. До назви файлу потрібно додати розширення csv, щоб файл визначився як таблиця Excel.
10
Тепер можна відкрити вийшов файл, і прочитати свої повідомлення на комп'ютері.