Як відновити форму.

Проблема відновлення форми встає, як правило, перед людьми, які схильні до зайвої ваги, а також перед жінками, які набрали зайві кілограми під час вагітності. Також необхідність відновити свою вагу і добре самопочуття може з'явитися у людей, які хочуть швидше прийти в форму після хвороби.
Інструкція
1
Почати приводити себе в порядок слід з гарного настрою і правильної мотивації. Бажання виглядати на всі сто має виходити зсередини і не асоціюватися з каторжною працею, інакше вам доведеться докласти набагато більше зусиль для досягнення результату.
2
Людям, які хочуть прийти в форму лікарі рекомендують, перш за все, правильне харчування. Проконсультуйтеся з вашим терапевтом або лікарем-дієтологом, який зможе підібрати вам індивідуальний раціон, відповідний саме для вашої ситуації. Також в цей період рекомендується пити побільше води.
3
Чи не виснажуйте себе жорсткими дієтами, про які прочитали в газетах або Інтернеті. Таке харчування здатне принести скоріше шкоду, ніж користь. З приводу ефективності та прийнятності будь-яких дієт необхідно проконсультуватися з лікарем.
4
Запишіться в спортзал. На сьогоднішній день існує безліч варіантів фізичного навантаження - від лікувальної фізкультури та йоги, до пілатесу і стрип-денсу. Чим більше, ви будете рухатися, тим краще. Якщо ви хочете зайнятися спортом після вагітності або перенесеної хвороби, проконсультуйтеся з лікарем. Він не тільки порадить найкращий вид спорту, а й розповість в якій послідовності необхідно збільшувати навантаження.
5
Для відновлення форми незамінний свіже повітря. Побільше гуляйте, чергуйте повільну ходьбу з швидким кроком, якщо здоров'я дозволяє, займіться бігом. Беріть участь в рухливих іграх на повітрі - грайте у футбол з дітьми або кидайте улюбленій собаці палицю.
6
Після вагітності повернути минулі форми допоможе не тільки правильне харчування, але і спеціальні вправи для м'язів преса, а також креми для видалення розтяжок.
7
Частіше посміхайтеся і обов'язково вірте в те, що у вас вийде знайти фігуру своєї мрії. Не дарма кажуть, що думки людини матеріальні, а за допомогою посмішки та гарного настрою можна домогтися всього на світі.
Часом з будь-яким спортсменом може трапитися розтягнення, травма або хвороба. Як наслідок, можна досить швидко втратити фізичну форму. Хоча існує кілька простих методів відновлення колишньої кондиції.
Інструкція
1
Заходьте в колишній тренувальний ритм. Слідуйте тій же програмі розпорядку дня, яка у вас була до травми або хвороби. Лягайте спати і прокидайтеся в той же час. Більше відпочивайте між тренуваннями. Розподіліть графік прийому їжі і чітко дотримуйтесь його. Одним словом, починайте поступово відновлюватися.
2
Харчуйтеся краще, щоб відновити енергетичні втрати. Їжте більше білків, вуглеводів, клітковини. Для цих цілей підійдуть такі продукти: молоко, різні крупи, сир, родзинки, горіхи, мед, риба і т.д. Не забувайте і про додаткове спортивне харчування, яке допоможе забезпечити організм усіма потрібними мікроелементами. Приміром, 30 г креатину в день сприятиме швидкому відновленню і розвитку витривалості.
3
Почніть з легких тренувань на витривалість або техніку. Звичайно, вам не варто відразу стиснути кулаки і кинутися в бій, оскільки організм ще не звик до забійної навантаженні. Протягом 1-2 тижнів тренуйтеся в півсили, виконуючи всі рекомендації лікаря і тренера. Якщо ви займаєтеся самостійно, то стежте самі за самопочуттям, чи не перегинаючи палицю на тренуванні.
4
Бігайте додаткові кроси. Пробіжки 2-3 рази на тиждень сприятимуть відновленню м'язового тонусу і витривалості. Пробігайте їх в спокійному темпі, не забуваючи і про посилений питний режим. Після певної перерви випивайте на 500 мл більше води, ніж раніше. Вона допоможе прочистити організм від скупчилися шлаків і токсинів.
5
Відвідуйте баню і басейн. Наприкінці тижня корисно паритися протягом 1-2 годин залежно від ступеня навантаження. Баня допоможе вам відновити сили, прочистити внутрішні органи і зарядить енергією для тренувального циклу. Після гарячих процедур Проплававши кілька хвилин в басейні. Також ці водні процедури допоможуть зняти м'язові болі.