Як відновити стандартні настройки.

Як правило, стандартні настройки повертаються досить просто: вибором функції «Встановити настройки за замовчуванням». Але коли мова заходить про відновлення налаштувань реєстру, можуть виникнути труднощі. Відновити реєстр після його неписьменної очищення дуже складно. Будь-які операції мають звичайно малий успіх, а відкат системи назад не завжди успішний. У більшості випадків доводиться встановлювати заново операційну систему.
Вам знадобиться
  • CCleaner, інсталяційні диски з операційною системою
Інструкція
1
Виконайте відновлення реєстру до чистки прямо в програмі CCleaner.
2
Знайдіть у документах файл віддалених гілок реєстру з назвою сс_20091224_184251.reg (цифри позначають період видалення). Правою кнопкою миші виконайте злиття з підтвердженням прав Адміністратора, попередньо зберігши файли на зовнішній носій.
3
При відсутності позитивного результату виконайте відновлення системи. Для цього поверніться на ту тимчасову точку, яка є більш ранньої, ніж момент чистки. Операцію виконуйте відкриваючи опції All Programs - Accessories - System Tolls - System Restore.
4
Якщо результат виявився нульовим, переустановите операційну систему, використовуючи інсталяційний диск.
Зверніть увагу
Не слід братися за автоматичну чистку реєстру програмою CCleaner, не маючи при цьому потрібних знань і належного досвіду. Втрата даних деколи непоправна, тому доводиться робити переустановку операційної системи.
Корисна порада
Спробуйте працювати в безпечному режимі. Через Пуск виконати regedit. Знайти Win.exe і видалити зайві ссилкі.Можно спробувати виконати msconfig - Автозавантаження. В цьому випадку відключаються всі служби MS. Потім підключаються по одній, щоразу з перезавантаженням комп'ютера.