Як мити кришталь.

Кришталеві люстри, келихи та інші речі, що оточують нас у побуті, час від часу потребують чищення, відновленні і оновленні. Що потрібно робити для того щоб кришталеві предмети сяяли, блищали і виглядали, як новенькі? В першу чергу необхідно навчитися правильно мити кришталь і регулярно за ним доглядати.
  1. Пам'ятайте, що кришталева посуд не виносить надто гарячої води: від миття водою, температура якої перевищує 50 С, кришталь поступово починає мутнеть, тьмяніти, а з часом на ній можуть з'явитися тріщини (навіть при самому дбайливому зверненні ). Тому мити кришталь слід теплою, але не гарячою водою. А якщо ви хочете, щоб кришталь блищав і сяяв, обполосніть його в холодній воді, в яку необхідно попередньо додати звичайний столовий оцет (концентрація повинна складати близько 1 столової ложки оцту на 1 літр води).
  2. Після того, як ви вимили кришталь, висушіть його і протріть шматочком оксамитової або вельветовій тканини, просоченої крохмалем. Можна скористатися також вовняною тканиною. Натертий таким чином кришталь буде виглядати чудово.
  3. Якщо кришталева посуд дуже сильно забруднена, її можна досить швидко відмити. Для цього необхідно зварити в мундирі пару картоплин, а після цього покласти в залишилася від варіння воду посуд і залишити її там на деякий час. Отмоченной в картопляному відварі і ретельно вимитий посуд потрібно протерти насухо серветками або рушником.
  4. Кришталеві вази виглядають дуже красиво, але рано чи пізно на них зсередини починає з'являтися специфічний зеленуватий наліт. Його можна відмити, навіть не користуючись агресивними хімічними миючими засобами. Потрібно просто ретельно промити вазу водою, в якій розчиняється сіль і оцет.
  5. Чистка і миття кришталевої люстри - непроста справа, адже на її поверхні залишаються відбитки пальців, сліди від вологих губок і ганчірок. Тому всі маніпуляції з люстрою слід виробляти, надівши на руки рукавички. Вологе чищення люстри повинна здійснюватися без використання мила, так як мильна плівка погано змивається з поверхні кришталю, і згодом при нагріванні часто стає причиною появи тріщин. Якщо люстра сильно забруднена, додайте у воду, якою ви збираєтеся її мити, трохи нашатирного спирту. Абразивні засоби для чищення кришталю краще не застосовувати.
Ефектний, тонкий і ніжний кришталь додасть будь-якого інтер'єру витонченість і смак. Щоб відрізнити якісний виріб, необхідно знати основні правила відмінності даного матеріалу.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що якісний і справжній кришталь, згідно зі світовими стандартами, повинен складатися з оксиду свинцю і скла. Втім, є ще богемский (калієво-кальциевое скло) і барієвий матеріал, який можуть додавати замість свинцю. Крім цього кілька років тому американці стали використовувати при виготовленні кришталю титан, який підвищує міцність. Таким чином, при виборі вироби звертайте увагу на маркування. Уважно вивчіть етикетку, наклеєну на виріб. Врахуйте: чим вищий вміст свинцю (Pb) в матеріалі, тим краще якість. При цьому його зміст повинен бути не менше 10%.
2
Не забувайте, що якісний кришталь цінується за особливу гру кольору на гранях. Як правило, чим тонше малюнок на виробі, тим вища його ціна. При виборі кришталю уважно вдивіться в візерунки, на них ви повинні побачити різні кольори веселки.
3
Врахуйте, що у кришталь них виробів не існує поняття першого або другого сорту. При покупці уважно розгляньте матеріал на світло. Кожен виріб не повинно містити сторонніх вкраплень, помутніння або маленьких пухирців (пустот). Також зверніть увагу на кромку, якщо ви вибираєте чарки, келихи або фужери. Загострені краю вироби - знак якісного кришталю.
4
При виборі кришталю акуратно стукніть по виробу ручкою або олівцем. При цьому повинен видають характерний тонкий звук, який триває не менше 4-5 секунд.
5
При покупці виробу зверніть увагу на його вагу. Справжній і якісний кришталь не може бути занадто легким.
6
Не забувайте, що при експлуатації виробів з кришталю необхідно уникати впливу високої температури. Так як розчиняються сполуки, що містяться в матеріалі, можуть потрапити в їжу. Чи не наливайте в кришталь ниє келихи (фужери) гарячі напої.