Як збільшити пам'ять телефону.

Не так давно в мобільних телефонах стали активно використовувати змінні карти пам'яті, але і зараз у продажу багато моделей, що зберігають дані тільки у вбудованій пам'яті, яку неможливо збільшити. Якщо ви щасливий власник мобільника з картою пам'яті, то для розширення пам'яті вам потрібно всього лише купити нову карту більшого розміру.
Інструкція
1
Перед тим, як відправитися в магазин, буде непогано ознайомитися з технічними можливостями моделі вашого телефону, адже деякі пристрої не визначають карти пам'яті більше встановленого виробником ліміту. Пов'язано це з особливостями апаратної «начинки» телефону.
2
Щоб дізнатися, на що здатний ваш мобільний помічник, можете зайти на офіційний сайт виробника і знайти повний опис технічних характеристик моделі. Також, можна скористатися даними з будь-якого онлайн-каталогу, наприклад, з Яндекс.Маркета, де зібрана інформація по більшості моделей техніки, яка є або була у продажу в останні роки.
3
Дізнавшись, який максимальний обсяг пам'яті підтримує ваш телефон, перевірте, яка картка знаходиться у даний момент. Якщо ви не знаєте, як побачити цю інформацію з меню телефону, пошукайте роз'єм для карти пам'яті на корпусі мобільника - зазвичай його закриває гумова або пластикова заглушка. Більшість карт пам'яті можна вийняти з телефону, якщо злегка натиснути на карту. Діставши карту, ви побачите, який її розмір.
4
Тепер можна йти в магазин за новою картою більшого обсягу, а потім встановлювати її в телефон. Вийміть стару карту, а на її місце вставте нову.
Корисна порада
Щоб перенести дані зі старої карти на нову, підключіть карту до комп'ютера за допомогою карт-рідера і скопіюйте інформацію на жорсткий диск. Після цього підключіть нову карту і перемістіть дані на неї.