Як вибрати правильний акумулятор.

Нинішній асортимент акумуляторів , в тому числі для мобільного телефону, досить великий. Тому вибір таких повинен грунтуватися на рекомендаціях виробника, але, як правило, оригінальні коштують чимало, тому перед покупцем стоїть непростий вибір. Щоб купити альтернативний варіант, вивчіть параметри батареї, співвіднесіть їх з вимогами до вашого телефону.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, оригінальний або не оригінальні акумулятор вам пропонують в магазині. Перший варіант є кращим, тому що повністю відповідає всім необхідним показниками, рекомендованим виробником. Другий варіант менш надійний, тому що «нерідний» акумулятор може прослужити час менше, ніж заявлено виробником, адже його характеристики мають деякі відхилення від стандартів.
2
Переконайтеся, що акумулятор відповідає моделі вашого телефону.
3
Вивчіть тип і ємність пропонованої в магазині батареї. Вона повинна витримувати не менше 1500 циклів зарядки/розрядки і служити не менше двох років. Зверніть увагу на гарантію, прикладену до акумулятора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Plyt0GyCS3A
Зверніть увагу
Купуйте акумулятори того ж виробника, що і ваш стільниковий телефон. Це дозволить уникнути проблем при їх експлуатації та неузгодженості параметрів двох пристроїв. Якщо такої можливості немає, проконсультуйтеся з питання альтернативної заміни з кваліфікованим продавцем.
Корисна порада
Після покупки батареї пару раз проконтролюйте час роботи телефону з новим акумулятором. Порівняйте з тим, що було заявлено в інструкції до нього. Незадовільні характеристики нової батареї - привід повернути товар в магазин протягом 2 тижнів з моменту його продажу.