Як навчитися паркуру в домашніх умовах. Як встати з ліжка використовуючи тільки руки паркур.

Якщо ви вирішили зайнятися паркуром, але немає часу і можливості відвідувати спеціальні курси, то можна вирішити цю проблему інакше, займаючись спеціальними вправами вдома або у дворі. У даній статті ми поговоримо про спеціальний комплексі вправ, який допоможе вам опанувати необхідними навичками став популярним останнім часом заняттям.
Інструкція
1
Якщо у вас у дворі будинку маються турніки різної висоти і широти - чудово. Якщо ні, спорудити самі кілька турніків різних розмірів у вигляді драбинки. Розташуйте їх на певній відстані один від одного, так щоб ви змогли діставати їх на відстані витягнутих рук.
2
Почніть свої вправи з простих підтягувань і перекручувань через турнік. Потім ускладніть свої вправи. Спробуйте перестрибувати з турніка на турнік, чіпляючись за них руками.
3
Будинки щодня вранці або ввечері робіть віджимання від підлоги і намагайтеся затриматися на витягнутих від статі руках. Таким чином ви тренуєте м'язи рук і ніг. Робіть стійку на руках, спираючись ногами об стіну, а потім без підтримки ніг. Робіть стійку на голові, щоб натренувати вестибулярний апарат. Віджимайтеся, тримаючи ноги на ліжку так, щоб вони були вище рівня тіла.
4
Качайте прес і нарощувати м'язи, щоб бути в прекрасній формі для виконання складних елементів. Робіть скручування і повороти тіла в різні боки для розвитку балансу. Тренуйте стрибки у висоту і особливо в довжину. Виплигуйте зі стійки прямо, використовуючи тільки ікри ніг, стежачи за тим, щоб приземлитися не так на п'яти. Стрибайте, здійснюючи повороти навколо власної осі на 180 і 360 градусів.
5
Щодня займайтеся бігом, щоб натренувати дихання. Розвивайте почуття рівноваги. Знайдіть якусь стару дошку або брус (підійде навіть книга) встаньте на пристосування і утримуйте баланс.
6
Ускладните вправу. Стійте поперемінно то на одній, то на іншій нозі. Потім здійснюйте стрибки з цієї позиції. На певній відстані встановіть другий такий же брус і стрибайте на нього з того, на якому ви стоїте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z77ft64JUIM