Як відкрити свій масажний салон.

Зараз дуже популярним стає масаж. Раніше цю процедуру могли здійснювати тільки працівники в медичних установах. А тепер надають цю процедуру салони краси, масажні салони і фітнес-центри. Цей бізнес не вимагає великих вкладень, є швидко окупається і прибутковим.
Інструкція
1
Для відкриття масажного салону вам знадобиться приміщення. В основному масаж роблять ті люди, які хочуть отримати задоволення і розслабиться. Тому краще якщо ви виберете приміщення не в центрі, а в спальному районі, ближче до елітних мікрорайонах. Бажано щоб масажний салон розташовувався на першому поверсі, так буде зручніше вашим клієнтам. Так само необхідно враховувати існуючі норми СЕС. На одну людину має припадати не менше 8 кв. м. Краще для кожного масажиста мати власний кабінет. В кабінеті має бути хороше освітлення, опалення, вентиляція. Крім того, в салоні повинні бути приміщення, відведені для адміністратора і приймальні.
2
Потім ви повинні подумати про обладнання вашого масажного салону. А це: масажні столи, кушетки, масажні крісла, дивани для прийомної, шафи і стелажі для косметичних засобів. Масажистам потрібні будуть спеціальні масла, для звичайного масажу відмінно підходить оливкова олія, а релаксирующего буде потрібно застосування ефірних масел. Так само потрібні чисті рушники.
3
Головним фактором успіху салону є самі масажисти. Тому підбирайте персонал дуже ретельно. Хорошого фахівця знайти важко. Ви можете переманити масажиста з іншого салону, запропонувавши йому більш високу зарплату. Або напишіть оголошення в газеті, так само можна написати в інтернеті. Постарайтеся брати на роботу массажістов- універсалів. Професіонал обов'язково повинен вміти володіти основами європейських і східних технік масажу.
Корисна порада
Що б залучити клієнтів в салон, дайте рекламу в газети. Можна так само поширити листівки по поштових скриньках в будинках, які знаходяться поруч. Буде добре, якщо ви повісите вивіску.