Як бути здоровим.

Здоров'я дуже важливо для людини, але тільки не всі про це замислюються. Щоб бути здоровим і щасливим потрібно не так багато часу, сил і грошей, як здається на перший погляд. Приділяючи собі лише трішки уваги можна прожити довге життя без серйозних хвороб і прийому сильнодіючих препаратів.
Інструкція
1
Щодня снідайте. При попаданні їжі в шлунок організм прокидається, і активізуються обмінні процеси. Вживайте в ранкові години низькокалорійні продукти і свіжовичавлений сік. Сік можна замінити чаєм або кавою, але це тільки якщо серцево-судинна система в повному порядку. Також не забувайте їсти п'ять разів на день, але невеликими порціями. Від переїдання організм починає напружуватися, а це йде не на благо здоров'ю, погіршується обмін речовин і відбувається збій в роботі шлунка і кишечника.
2
Займайтеся зарядкою, гімнастикою, бігом або іншими придатними вам фізичними вправами. Вони надають сприятливий ефект на весь організм в цілому і на тонус м'язів зокрема. Це не тільки допоможе вам залишатися завжди здоровими, а й стрункими і підтягнутими тілом.
3
Відвідуйте баню або сауну. А ще краще фіто-баню, ефірні масла і аромат трав мають заспокійливу і розслаблюючу дію, організм відпочиває і наповнюється здоров'ям. У лазні виходять токсичні речовини, тому багато спостерігають поліпшення самопочуття після регулярних банних процедур, бажано з березовим віником.
4
Більше гуляйте на свіжому повітрі. Виїжджайте в ліс і гори, ви отримаєте не тільки естетичну насолоду від природи, а й вдихнете чистого кисню, який так важливий всім клітинам організму.
5
Не приймайте без призначення лікаря сильнодіючих лікарських засобів, а з рослинними будьте обережні. І навіть вітаміни і біфідобактерії краще вживайте, попередньо проконсультувавшись з фахівцем. А заодно і пройдіть профілактичний огляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UG4u0fA7lzQ