Як підтягнути підборіддя.

Другий підборіддя - це, само собою, велика проблема для свого володаря. Другий підборіддя не йде нікому - і є серйозними недоліком у зовнішності. Другий підборіддя досить сильно змінює овал обличчя, і це при тому, що може дістатися не лише повного людині, а цілком підтягнутому і стрункому! Давайте розберемося, чому все-таки виникає друге підборіддя , і головне - як з ним боротися.
Інструкція
1
Що таке другій підборіддя ? Це неприємне явище виникає найчастіше з двох причин: зайво товстої прошарку жиру під шкірою нижньої частини обличчя і зайву розтягнутість і в'ялості шкіри. З другим підборіддям можна боротися, якщо прикласти до цього достатньо зусиль. В першу чергу виключаємо проблему зайвої ваги, складаючи різноманітне і корисне меню, що містить білки, вуглеводи і невелика кількість жиру. Займаємося спортом і в цілому ведемо активний спосіб життя, багато ходимо пішки - між іншим, це найдоступніший і простий спосіб підтягнути практично всі м'язи тіла! Вранці обов'язково потрібно робити зарядку, не забуваючи про м'язи верхньої частини спини, грудей і шиї - це допоможе тримати м'язи і шкіру в тонусі.
2
Займаємося спортом і в цілому ведемо активний спосіб життя, багато ходимо пішки - між іншим, це найдоступніший і простий спосіб підтягнути практично всі м'язи тіла! Вранці обов'язково потрібно робити зарядку, не забуваючи про м'язи верхньої частини спини, грудей і шиї - це допоможе тримати м'язи і шкіру в тонусі.
3
Покращуємо кровообіг - для цього робимо обгортання з морськими мінералами, водоростями, а також підігрітими поживними маслами - приблизно 2 рази на тиждень робимо разогревающий масаж. Масаж потрібно робити легкими рухами тильної сторони долоні.
4
Звичайно ж, не обійтися без вправ. Саме, мабуть, відоме - це витягування шиї якнайдалі, однак воно зарекомендувало себе не тільки вельми неефективним, а й досить шкідливим - шкіра розтягується, стає в'ялою і, як результат, тільки лише посилює проблему.
5
А наступну вправу досить просто і ефективно: притисніть підборіддя до грудей і постарайтеся покриття головою в різні боки, вправо і вліво. Також ви можете "покорчило пики", сильно напружуючи нижню частину обличчя і намагаючись вимовити голосні: и, а, о, і.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ju61fRQeeIc