Як розблокувати ноутбук. зайшла в биос Як розблокувати комп.

Розблокувати ноутбук можна кількома способами, однак найбільш ефективно використання програм BIOS_PW.EXE або HDD_PW.EXE. Вони допомагають згенерувати інженерний пароль, аналогічний тому, що зберігається в BIOS.
Вам знадобиться
  • Програми BIOS_PW.EXE або HDD_PW.EXE
Інструкція
1
Розблокуйте пароль BIOS шляхом знімання батарейки з материнської плати або за допомогою скидання слейв-пароля майстром-паролем.
2
Якщо вищевказане дія не привело до успіху, підберіть інженерний пароль - комбінацію певних букв і цифр, збігається з контрольною сумою пароля, яка зберігається в BIOS. Для цього скористайтеся спеціальними програмами: BIOS_PW.EXE або HDD_PW.EXE.
3
Увійдіть в консоль cmd HDD_PW.EXE, перейдіть в директорію програмного забезпечення і введіть потрібне ім'я, код помилки, цифру «0». Дочекайтеся виведення згенерованого пароля.Зайдіте в BIOS в HDD security, вставте згенерований пароль, а потім замість пароля залиште пусте поле. Аналогічні дії виконуємо і для BIOS_PW.EXE.
4
Для окремих видів ноутбук ов існують спеціалізовані програмні продукти. Наприклад, pwgen-5dec.exe для ноутбук ов Compaq, Fujitsu-Siemens і Hewlett-Packard, pwgen-fsi-hex.exe і pwgen-fsi-5x4dec.exe - для Fujitsu-Siemens, pwgen- samsung.exe - для Samsung.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=chhD9qOqUJ0
Корисна порада
Виконуйте всі дії точно по інструкції, але найдоцільніше звернутися до фахівців.