Як розбити флешку.

Розбиття флешки проводиться за допомогою ряду програм - від виробників контролерів або універсальні утиліти. Після запуску таких програмних продуктів вибираються і виконуються відповідні дії. Якщо результат виявився нульовим, необхідно повністю перепрошити контролер за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - Програма BootIt або інші утиліти від виробників флешок, контролерів, універсальні програми
Інструкція
1
Запустіть програму BootIt. За допомогою контекстного меню виберете пункт «Виправлення неполадок сумісності», запустіть програму з використанням рекомендованих параметрів.
2
Виберете флешку , яку збираєтеся перевести в режим HDD, і натисніть «Flip Removable Bit». Дістаньте пристрій і вставте знову.
3
Увійдіть в «Управління дисками», виберете пункт «Видалити том ...», виконайте необхідні дії. Якщо результат виявився нульовим, скористайтеся програмою для перепрошивки контролера від виробника флешки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VuhG_2eQX1o
Зверніть увагу
Використовуйте тільки «рідні» програми, їх можна знайти і скачати на сайтах виробників. Універсальні утиліти не завжди адаптовані до специфіки пристрою.
Корисна порада
Якщо ви хочете змусити операційну систему Windows розпізнавати флешку як жорсткий диск, то доведеться перепрошивати контролер. Але пам'ятайте, що заняття це досить складне. Тут доведеться скористатися спеціальними утилітами від виробників конкретних флешок, або програмами для перепрошивки певних контролерів.
Уже давно у користувачів не виникає сумнівів у тому, що жорсткі диски повинні бути розбиті на розділи. Деякі роблять це для зручності, щоб можна було швидко знайти або захистити необхідну інформацію, деякі для установки операційної системи на окремий розділ. Але іноді виникає потреба розбити флешку або переносний жорсткий диск на декілька розділів. Найбільш ймовірна причина тому - наявність у флешки декількох господарів.
Вам знадобиться
  • Partition Magic
Інструкція
1
Хочеться відразу відзначити, що процес ділення флешки на розділи не відрізняється від розподілу жорсткого диска. Знайдіть і встановіть програму Powerquest Partition Magic. Для визначення всіх пристроїв на комп'ютері його потрібно буде перезавантажити.
2
Запустіть програму і у вікні виберіть «Режим досвідченого користувача». Зверніть увагу, що при діленні флешки на розділи всі дані з неї будуть видалені. Тому заздалегідь подбайте про їх зберігання. Виберіть пункт «Створення розділу» у вкладці «Майстри». У вікні налаштуйте параметри майбутніх розділів вашої флешки.
3
Коли всі настройки будуть завершені, натисніть кнопку «Застосувати» і дочекайтеся, поки програма проведе необхідні операції.