Як розблокувати архів.

WinRAR - найпопулярніший архіватор - має зручну функцію захисту паролем. Але іноді пароль забувається користувачем, тому для розтину упакованого і заблокованого архіву доцільно використовувати відповідні утиліти. RAR Password Recovery 5.0 проста і зручна у використанні, допомагає розкрити недоступні папки.
Вам знадобиться
  • - утиліта RAR Password Recovery 5.0
Інструкція
1
Скачайте RAR Password Recovery 5.0, або придбайте ліцензійну версію в спеціалізованих торгових точках.
2
Встановіть програму RAR Password Recovery 5.0 на своєму комп'ютері, дотримуючись інструкції. Щоб отримати повний шлях до WinRAR/RAR, натисніть «Відкрити» - або в меню програми, або в назві файлу. Виберіть пункт «Атака повним перебором», що означає інтенсивну спробу перебору всіх можливих комбінацій.
3
Натисніть «Пуск» в меню програми. Це инициализирует обробку ймовірного пароля. Через час у вікні ви побачите знайдений пароль. Натисніть ОК.
Зверніть увагу
Використовуйте оригінальну, ліцензійну програму, так як закачки з інших сайтів можуть містити шкідливі програми або віруси.
Корисна порада
RAR Password Recovery дозволяє витягувати архіви RAR в batch.created з WinRAR або RAR-сумісного програмного забезпечення, які захищені паролем. Щоб відновити забутий пароль, потрібно всього лише перетягнути файл у вікно програми.