Як розблокувати комп'ютер.

Розблокувати комп'ютер в разі втрати пароля можна кількома способами. Вибір методики залежить від того, чи працює система автономно або підключена до локальної мережі.
Вам знадобиться
  • - програми Windows miniPE edition або ERD Commander
Інструкція
1
Перевірте підказку до пароля. Якщо це не допомогло відновити в пам'яті забутий пароль, спробуйте увійти в систему під обліковим записом «Адміністратор». Правда, в цьому випадку комп'ютер потрібно включити в локальну мережу. Відкрийте через «Пуск» і «Панель Управління» вкладку "Облікові записи користувачів». Виберіть ім'я користувача, виконайте «Скидання пароля». Потім створіть новий пароль, або залиште поле незаповненим.
2
Скидання пароля комп'ютер а, не віднесеного до загальної мережі, виробляєте за іншою схемою. При завантаженні комп'ютер а натисніть F8. Виберіть «Безпечний режим» в «Меню додаткових варіантів завантаження Windows». Завантажте вбудовану обліковий запис «Адміністратор». Після завантаження Робочого столу увійдіть через «Пуск» і «Панель Управління» у вкладку "Облікові записи користувачів». В пункті «Зміна пароля» введіть і підтвердіть новий пароль, або залиште поле незаповненим. Перезавантажте комп'ютер .
3
У разі невдачі скористайтеся аварійно-відновлювальними завантажувальними дисками - Windows miniPE edition або ERD Commander. Перший містить урізану версію Windows XP, другий є завантажувальним аварійно-відновлювальним діском.Діск Windows miniPE edition завантажуйте після того, як в BIOS відзначите завантаження з CD-ROM-а. Після запуску натисніть кнопку miniPE, увійдіть в Programs, далі в System Tools, потім в Password Renew. Виберіть Select Windows Folder, а у вікні Browse for Folder позначте розташування папки Windows. Зафіксуйте Renew existing user password. У списку Account вкажіть обліковий запис, а в поле New Password напишіть новий пароль. Підтвердіть його в пункті Confirm Password. Виконайте Install. В інформаційному вікні вийде повідомлення «Password Renew for NTs is successfuly done!». Натисніть в miniPE кнопку Reboot. Перезавантажте комп'ютер вже з жорсткого диска. ERD Commander завантажуйте аналогічно через BIOS. Натисніть Skip Network Configuration. У вікні Welcome to ERD Commander вкажіть операційну систему для відновлення. Виберіть Start, зайдіть в System Tools, позначте вкладкуLocksmith Wizard, встановіть Next. Далі в списку Account вкажіть обліковий запис, а в поле New Password напишіть новий пароль і підтвердіть в Confirm Password. Перезапустіть комп'ютер .
Зверніть увагу
Не слід для скидання пароля видаляти файли SAM з system32 \ config. Це загрожує серйозними проблемами, які усуваються лише перевстановлення WINDOWS. І вже тим більше не слід видаляти файл файл logon.scr з system32 \ config, а файл cmd.exe називати logon.scr. Командне вікно не відкриється, і ви не ввійдете в систему як Адміністратор.
Корисна порада
Вибирайте пароль, який згадати буде досить просто. Грунтується на асоціаціях.