Як розблокувати nokia.

Розблокувати телефон і відновити налаштування можна різними способами. Але всі вони виявляться марними, якщо телефон є «сірим». Перевірити це нескладно. Досить порівняти IMEI-коди - заявлені і реальні.
Вам знадобиться
  • - Програма генерації коду
Інструкція
1
Скористайтеся програмою генерації кодів для зняття блокування телефону по IMEI коду. Згенерований код розблокування введіть замість втраченого коду захисту, або коду блокування.
2
Якщо вона не допомогла вам у вирішенні завдання, тоді перевірте відповідність IMEI-кодів - заявлених і реальних. Введіть комбінацію * # 06 #. Після цього на екрані висвітиться пятнадцатізначное число. Перевіряючи його, зверніть увагу на 7-у і 8-у цифри. 02 і 20 означає, що Нокіа прибула з Арабських Еміратів, 13 - з Азербайджану, отже, має низьку якість. 08 і 80 вказує на німецьке походження, 00 - на оригінальну модель.
3
Щоб здійснити глибоке оновлення телефону з повним відновленням заводських налаштувань, наберіть комбінацію * # 7370 #. Після цього відновіть час, мова та інші особисті настройки. «М'яке» форматування виконуйте допомогою набору комбінації * # 7780 # і введення коду 0102030405.
Зверніть увагу
Майстер-код виявиться марним в тих ситуаціях, коли телефон «сірий», коли апарат взагалі не підтримує введення кодів за алгоритмом програми, коли кількість введення неправильного коду перевищило 5 разів.
Корисна порада
Коди зняття блокування оператора можна знайти тут - http://xsms.kiev.ua/phone/splock/Чтобы уникнути втрати інформації при глибокому оновленні апарату, доцільно зробити BackUp на карту пам'яті телефону. Потім ввести стандартний код розблокування 12345 або 0102030405.