Як пов'язати дитячу кофточку.

Зв'язати дитячу кофточку-реглан доцільно з тієї причини, що її в будь-який момент можна надвязать, якщо дитина підросла. Вся справа в хитрості схеми в'язання. У такій кофточці дитині буде комфортно, адже виріб добре облягає тіло.
Вам знадобиться
  • Пряжа, кругові спиці.
Інструкція
1
Почніть вив'язувати реглан з горловини. Наберіть в кільце петель стільки, щоб їх кількість ділилося на 6, плюс ще 4 петлі. Наприклад, 40. Далі в'яжіть по колу за схемою: 6 петель - основним малюнком (вони підуть як половинка полички); з однієї наступної петлі - три особових петлі; знову 6 петель - основним малюнком (це формується рукав); з однієї наступної петлі - три особових петлі; 12 петель - основним малюнком (намічаєте таким чином спинку); з однієї наступної петлі - три особових петлі; 6 петель - основним малюнком (буде другий рукав); з однієї наступної петлі - три особових петлі; 6 петель - основним малюнком (утворюється друга половинка полички). У виворітного ряду додані петлі виконуйте виворітними петлями.
2
В кожному наступному особовому ряду крайні додані петлі в'яжіть основним малюнком, а з центральної - знову вив'язувати три лицьових петлі. За рахунок цього спинка і рукава будуть збільшуватися на 2 петлі, а половинки поличок на 1. Так в'яжіть до потрібної довжини кофтинки.
3
В'яжіть на декількох спицях рукава. З'єднайте і зшийте їх боку. Вивяжіте планки, обв'яжіть горловину.
Зверніть увагу
Іноді горловина некрасиво стовбурчиться, тому раціонально провязать пару рядів на спинці укороченими.
Корисна порада
Якщо не в'язати рукава, то вийде дитячий жилет. Реглан зручний тим, що його можна завжди дов'язати до потрібного розміру, що не розпускаючи пряжу.