Як оформити плакат.

Щоб плакат вийшов оригінальним і яскравим, для його оформлення потрібно взяти гуаш або акварель. Велику увагу необхідно приділити шрифтам, колірної гамі, гармонійному розташуванню окремих компонентів - малюнків, фотографій, текстових блоків.
Вам знадобиться
  • Лист ватману, гуаш, фломастери, фотографії, картинки, олівець, акварель, аплікація
Інструкція
1
Розплануйте розташування заголовка, текстової частини, рисунків. По осьовій лінії розмістіть найбільш важливі матеріали, на периферії - доповнюють їх дані. Зробіть композиційним центром фотографію, найбільш цікавий текст.
2
Підберіть колірну гамму. При цьому або витримуйте контраст тонів, або використовуйте близькі один одному відтінки. Уникайте зайвої яскравості заголовків і рамок, а також химерності колірних поєднань. Адже лаконічність колірного оформлення є більш переконливою, ніж надмірність фарб.
3
Особливу увагу приділяйте шрифтам тексту і заголовка. Вони повинні бути витримані в єдиному стилі, навіть якщо будуть різнитися кольором і розміром.
4
Розташування заголовків залежить від обсягу текстової частини. Але в будь-якому випадку тексти ділите на смислові частини, для кожної з яких створюйте свій заголовок. Блоки розміщуйте симетрично або, навпаки, асиметрично, а рядки - на одній лінії від краю аркуша.
Зверніть увагу
Прямокутна форма плакатного аркуша погано поєднується з композиційною структурою, в основі якої лежить коло, овал і дуга.Старайтесь уникнути зайвого вживання в тексті спілок і прийменників. Вони розбалансують врівноваженість рядків, що знижує візуальний комфорт при перегляді плаката.
Корисна порада
Дотримуйтесь узгодженість всіх компонентів: не дозволяйте виділятися другорядним елементам і не «затінювати» главного.Наіболее просто оформляти плакат, використовуючи фломастери і олівці. Але найбільш красивими, яскравими, оригінальними виходять все ж плакати, при створенні яких використовуються акварель і гуаш.