Як оформити картину.

Обрамлення картинки вибирається з урахуванням манери письма, стильового рішення і колірної гами зображення. Щоб композиція виглядала виграшно, слід дотримуватися пропорційність розмірів і гармонійність відтінків.
Вам знадобиться
  • Багет або паспарту, картина, інструменти для обрамлення картинки
Інструкція
1
Виберіть оформлення картинки в залежності від того, за допомогою яких матеріалів вона створена і в якій манері виконана. Графіку розміщуйте в паспарту стриманого тону; акварель, пастель - в тонкий і середній багет світлих відтінків; олівцеві малюнки - в рами з вузьких дерев'яних планок Багаті багети використовуйте для картин, написаних маслом. А ось малюнки вугіллям і тушшю обрамляють темними багетами або паспарту без будь-яких прикрас.
2
Підбирайте ширину рами виходячи з розміру картинки. Чим більше об'єм графічної роботи, тим ширше багет або паспарту. Колір оформлення підбирайте на підлогу тони темніше або світліше від домінуючого відтінку картини.
3
На край паспарту надіньте сліп, який представляє собою вузьку смужку багета. Це додасть оригінальність композиції.
Зверніть увагу
Уникайте оформляти авангардну живопис в класичні багети з ліпниною, так як це стане виглядати вкрай безглуздо і химерно. Щоб підрамник не псував загального враження, вибирайте багет з глибиною більше 1,5 см.
Корисна порада
Ідеально виглядають багети, які виконані в тому ж стилі, що і сама картина. Постери доцільно обрамляти плоскими багетами, колір яких контрастує із загальним фоном картинки. Ширина багета в цьому випадку повинна бути не більше 2,5 см. Чорно-біле фото краще розташовувати в темних рамках, а кольорове фото - в світлих або контрастних обрамлениях.