Як пов'язати попону для кішки.

Зв'язати попону для кішки досить просто. Спочатку виконується основна частина з горловиною, потім шматочок, який прикриває черевце тварини. Ґудзички або замок полегшать вдягання попонки. У такій одежинці кішечка ніколи не замерзне.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, гудзики або замок
Інструкція
1
Наберіть 90 петель. В'яжіть кілька рядів гумкою 2х2. Потім переходьте на малюнок: 1-й і 3-й ряди - 6 петель виворітними, 78 петель лицьовими, 6 петель ізнаночнимі.2-1 і 4-й ряди - 6 петель виворітними, 78 петель виворітними, 6 петель виворітними
2
Через потрібну кількість сантиметрів формуйте горловину. В'яжіть 34 петлі, а решта зніміть на резервну спицю. Далі виконуйте закриття петель за схемою: • в 1-му ряд - 3 петлі; • в кожному другому ряду по 1 петлі 4 рази; • потім 3 ряди без будь-яких змін; • далі 1 петлю; • через ряд ще одну петлю.
3
Далі в'язати до потрібної величини, закінчити гумкою і закрити всі петлі.
4
З лицьового боку з'єднайте нитка з петлями резервної спиці. Закрийте 22 петлі, решта 34 петлі в'яжіть, зберігаючи візерунок. Горловину з іншого боку виконуйте, за попередньою схемою.
5
Зв'яжіть ремінець для зав'язування попони на животі кішки. Пришийте гудзики або замочок для застібання попони, додайте в виріб ремінець.
Зверніть увагу
Для грамотного виконання роботи зніміть точні мірки з кішки, а саме замірте правильно відстань від однієї пахви передньої лапки до іншої.
Корисна порада
Підібрати малюнок в'язки нескладно. Описи і фотографії завжди можна знайти в Інтернеті або в журналах по рукоділлю. Вибір візерунків обмежений лише вашою фантазією.