Як зробити своїми руками корабель. зробити корабель своїми руками.

Зробити кораблик нескладно. Тут буде потрібно точне виконання інструкції, послідовності етапів роботи. Обшивка з картону обклеюється скотчем, що оберігає його від розмокання, а до дну корабля прив'язується вантаж, щоб модель не перекинулася в воді.
Вам знадобиться
  • Пінопласт, дерев'яні дощечки невеликої товщини і значної довжини, скотч, неплотная тканину, різак, картон, дріт
Інструкція
1
Змайструєте корпус корабля з пінопласту. Його дно робіть плоским, а його висоту піднімайте приблизно на 3 см. В цьому випадку щогла буде сидіти щільно, не впаде при русі на воді. Вирізуйте корпус поетапно - ведіть спочатку по контуру палуби, потім загострюйте ніс, після цього виконайте скіс бортів і корми.
2
Обшийте корпус з пінопласту картоном. Для цього виріжте потрібні фігури по контуру бортів, корми, фальшборту, додавши ще 7 мм зверху. Точно також викрийте палубну частину. Всі деталі пофарбуйте. Далі на палубі відзначте місце, куди будуть вставлятися щогли. Приклейте обшивку до корпусу, використовуючи клей або скотч.
3
виточити з дощечок щогли і реї. Скріпіть їх між собою дротом. Викрийте вітрила з тканини так, щоб ширина вітрила виявилася більше її висоти. Прив'яжіть вітрила до рей за допомогою ниток або дроту.
4
Вставте щогли в корабель , в точки, відмічені на палубі. Зробіть кермо. Для цього маленький шматочок картону застроміть в пінопласт на кормі, прямо по центру симетрії корабля. Опустіть його так, щоб він занурювався під воду.
Зверніть увагу
Для захисту обшивки від розмокання обклейте її шаром скотчу. Ко дну корабля приробити дріт з вантажем (наприклад, болтиком). Інакше модель завалиться на бік на воді.
Корисна порада
Реальна висота щогл дорівнює сумі висот щогли і корпусу. Виточували щоглу у вигляді довгого конуса. Загострений кінець повинен знаходитися зверху, широкий - кріпиться на палубі.
Щоб ваша мрія збулася, і ви змогли відправитися в подорож на кораблі, можна його сконструювати своїми руками. Нехай він буде з паперу, але ви зможете втілити мрії в життя, а також і заховати послання в невеликий пляшечці, яку помістити в паперовий корабель.
Вам знадобиться
  • Лист паперу.
Інструкція
1
Покладіть перед собою аркуш довгою стороною і зігніть його навпіл.
2
Визначте лінію згину і зігніть на цьому місці кути з обох сторін.
3
Зігніть нижній лист на 1 см вгору, переверніть трикутник і повторіть крок.
4
Розкрийте тепер вийшов трикутник і розправте його так, щоб вийшов квадрат.
5
Ті кути, які не пов'язані, зігніть вгору.
6
З трикутника знову зробіть ромб.
7
Повторіть крок 5.
8
Знайдіть зігнуті куточки і вийміть з середини вершини трикутників. Вийшла модель кораблика.
Зверніть увагу
Складайте кути рівно, щоб при виконанні останнього кроку вийшли рівні сторони борта майбутньої моделі корабля.
Корисна порада
Виконавши перші 3 кроки, ви отримаєте відмінну кепку, яка захистить влітку від палючого сонця.