Як малювати ноги.

Намалювати ногу нескладно. Важливо правильно скласти основу зображення з геометричних фігур, грамотно відобразити вигини ступні, пропорційність пальців, кісточки.
Вам знадобиться
  • Олівець, папір, натурщик (ца)
Інструкція
1
Визначте ракурс зображення ноги . Він може бути бічним, фронтальним або під деяким кутом.
2
Складіть основу для малювання, яка являє собою композицію з трикутника або трапеції і прямокутника. Перші дві геометричні фігури позначає ступню залежно від ракурсу, третя є «прототипом» ноги вище щиколотки. Позначте внутрішні лінії в місцях з'єднання щиколотки зі ступень, ступні з пальцями.
3
Виконайте вигини, характерні для різних частин ноги - п'яти, різних ложбінок, щиколотки, пальцевих суглобів.
4
Намалюйте пальці і нігті. Для цього використовуйте допоміжні лінії. Звертайте особливу увагу на форму пальців і нігтів, їх розміри. Пам'ятайте, що посередині палець є більш широким, до краю же він звужується.
Зверніть увагу
Жіночий ступня відрізняється від чоловічої витонченістю і м'якістю ліній, меншими розмірами, товщиною і шириною.
Корисна порада
При малюванні ноги обов'язково врахуйте, в якому стані вона знаходиться, так як ступня в напрузі і спокої буде мати різні лінії. Це обумовлено появою/зникненням складочок або натяжений на шкірі. Бічну поздовжню арку, яка розташовується в середині ступні, найпростіше зобразити у вигляді невеликого поглиблення від п'яти до підйому. При цьому пам'ятайте, що зсередини вона значно більше, ніж з зовнішньої сторони.Прі вимальовування деталей ступні її зовнішній контур незображується прямою лінією, а лінія від п'яти до мізинця не є також і гладкою кривою. Великий палець малюється паралельно землі, решта ж пальці зображуються кілька опущеними до землі.