Як зібрати пірамідку.

Існують певні схеми, які полегшують процес складання пірамідки, зокрема головоломки Рубика. Головне в цьому випадку - точне слідування інструкції, уважність. При виникненні помилки доведеться повернутися до початку операції і повторити всі дії ще раз.
Вам знадобиться
  • Головоломка - пірамідка Рубика
Інструкція
1
Зберіть серединні трикутники трьома поворотами. Для цього виберіть певний колір і працюйте з ним при всіх збірках на цьому етапі, тобто зберіть серединні трикутники конкретного кольору.
2
Працюйте з гранню обраного кольору. Для цього зберіть три бокових трикутника. Зверніть увагу, щоб збігався і вибраний колір на одному трикутнику, і ще один на бічній стороні. В цьому випадку операція займе 7-14 поворотів.
3
Далі йдіть трьома путямі.1. Розгорніть два бічних трикутника. На це необхідно близько 8 поворотів. На одній грані не буде діставати 2 трикутничків, на інших по одному - положення 2-1-1-1.2. 9 поворотами забезпечте положення 2-1-1-0, при якому один з незібраних трикутників зістикується з гранню, де не вистачає двох трикутників, інший же - навпаки, розташовується далеко від цієї грані.3. Також 9 поворотами забезпечте положення 2-2-2-0, що означає - на кожній грані відсутній 2 трикутнички.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Qk81MoTV3ig
Зверніть увагу
Уважно слідкуйте за поворотами трикутника, найменша помилка змусить почати роботу з початку.
Корисна порада
Перейти з вищеописаних положень граней пірамідки на останньому етапі до остаточного готовому увазі головоломки не важко, тут потрібно всього лише пара-трійка поворотів і знову ж уважність укупі з логікою.
Піраміди та їх властивості давно розбурхують розуми людей. Вчені всього світу досліджують процеси, що відбуваються всередині споруд пірамідальної форми, а прості смертні обзаводяться власними пірамідками, залучаючи здоров'я, силу, удачу. Спорудити піраміду під силу кожному, якщо знати деякі секрети.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили обзавестися своєю власною пірамідою, то напевно вже знаєте про її чудодійну силу. Піраміда, поставлена поруч з водою, робить воду більш м'якою. Якщо потримати долоню над вершиною піраміди п'ять-десять хвилин, пройдуть стрес і головний біль. Вміщені в піраміду леза самозаточуються. Піраміди збільшують працездатність цілих колективів.
2
Кажуть, що піраміди, встановлені в салоні автомобіля, здатні зменшити кількість споживаного палива. Появі пірамід ми зобов'язані давньоєгипетському богу Сонця Ра, піраміда символізує застиглий потік сонячних променів.
3
Але для всього перерахованого вище піраміда повинна бути «правильною». Можна спробувати знайти готову піраміду з ідеальними пропорціями, а можна зібрати її самому. Давньоєгипетські піраміди робилися з каменю, що не схильний до руйнування, тому і простояли вони тисячоліття.
4
Піраміду для особистого користування можна зробити з чого завгодно. Та й розмір можна вибрати будь-який.
5
Якщо у вас є гірський кришталь або шунгіт - це ідеальний варіант, але можна використовувати й інші матеріали: картон, дерево, ДСП, скло. Матеріал правильної піраміди повинен бути натуральним.
6
Важливо, що всі «правильні» піраміди мають кут при підставі п'ятдесят і два градуси .. Найлегше піраміду зібрати таким чином: вирізати або випиляти чотири рівносторонніх прямокутника з кутом біля основи п'ятдесят і два градуси, співвідношення сторін при цьому для маленької піраміди буде 1,17, для великої 1, 176.
7
Потім отримані деталі склеїти або скріпити іншим способом, вирізати основу і приклеїти його.
8
Тепер залишилося зорієнтувати вийшла піраміду по сторонах світу і випробувати її чудесні властивості.