Як зшити чобіт. Як зшити новорічні чобітки своїми руками.

Кожен любить отримувати подарунки в зимові свята і у багатьох, особливо у дітей, зустріч Нового року асоціюється з різдвяними чобітьми . Доставити радість своїм рідним в новорічну ніч і створити рукодільний шедевр можна своїми руками.
Вам знадобиться
  • Щільна тканина яскравого забарвлення, тасьма у вигляді прикраси або новорічна аплікація, ножиці, олівець, нитки, голка або швейна машинка.
Інструкція
1
Складіть тканину вдвічі і намалюйте на ній олівцем форму чобота. Врахуйте, що розмір викрійки чобітка повинен відповідати розміру подарунка, який потім повинен в нього поміститися. При вирізанні не забудьте про припуск на шви в 0,5-1 см.
2
Вирізану викрійку виверніть на обличчя і пришити тасьму або наклейте приготовлену аплікацію. Краще цю частину роботи виконувати з дитиною. Йому буде цікаво спостерігати за вашою роботою, і допомагати при викладанні новорічних деталей до чобітка.
3
Складіть дві деталі чобітка лицьовою стороною всередину, вирівняйте краї викрійки, відступивши від краю на припуск, навертає чобіток вручну, а потім прострочіть на швейній машинці.
4
Виверніть чобіток так, щоб шви опинилися всередині. Тепер з тасьми зробіть петлю, за допомогою якої чобіток можна буде до чого-небудь підвісити.
5
Покладіть в чобіток приготований подарунок або солодкі частування.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає швейної машинки, то всі операції зі зшиванням деталей доведеться робити вручну. Це займе більше часу, ніж з машинкою і потребують точності та акуратності.
Корисна порада
Щоб новорічний чобіток виглядав всередині більш акуратно, можна зшити з тонкої тканини таку ж викрійку. А після вставити один в інший швами один до одного.