Як намалювати балерину. малюнки олівцем балерина.

Вибираючи додаткову до шкільних занять секцію для своєї улюбленої донечки, батьки часто зупиняються на балетному мистецтві. Бальні танці допомагають маляткам зберегти правильну поставу, вони роблять дитину стильним, розвивають музичний слух і позбавляють від закомплексованості. Багато дівчаток мріють стати справжніми відомими балеринами, але для більшості з них балет назавжди залишається лише дитячим захопленням. Дуже часто, представляючи велику балетну сцену і повний зал глядачів, девчонки зображують балерин на своїх малюнках.
Інструкція
1
Починати малювання балерини слід з зображення на аркуші паперу трьох невеликих кіл.
2
Далі все три окружності потрібно з'єднати двома плавними лініями. Від нижньої окружності необхідно провести ще дві лінії: одну вниз, а іншу вправо. Це будуть ноги балерини. Від середньої окружності також потрібно намалювати плавну олівцеву лінію вправо (руку).
3
Тепер по довжині кожної з двох нижніх ліній потрібно зобразити по два довгих овалу.
4
Від місця з'єднання середньої окружності і виходить від неї лінії необхідно намалювати невелику окружність.
5
Потім слід промальовувати балерині шию, обличчя та волосся.
6
Лінію, витікаючу від середньої окружності необхідно перетворити в руку балерини, відведену в сторону. Також зараз слід показати плече другої руки.
7
Тепер потрібно намалювати балерині її костюм: корсет і коротеньку круглу спідницю. А також на цьому етапі малювання балерини слід додати їй кисті рук, показавши на них тоненькі витончені пальчики дівчини.
8
Далі необхідно промальовувати балерині ноги, взуті в спеціальну балетну взуття (пуанти). На спідниці дівчини потрібно показати безліч маленьких складочок, що додають цієї деталі костюма легкість і легкість.
9
Малюнок олівцем балерини майже готовий. Залишається лише видалити за допомогою ластику всі зайві допоміжні лінії.
10
При розфарбовуванні балерини бажано використовувати світлі і ніжні тони: блакитний, рожевий, бежевий, молочний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HozjTYqAnHc