Як малювати на планшеті.

Малювати на графічному планшеті цікаво і зручно. Для цього потрібно всього лише грамотно налаштувати інструменти, нахил і кут повороту пера, силу тиску. Спочатку виконується начерк, після чого йде детальне промальовування. Все операції аналогічні традиційному малюванню олівцем на папері.
Вам знадобиться
  • Графічний планшет, комп'ютер, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Після підключення планшета до комп'ютера, встановіть драйвер для своєї моделі пристрою з диска, що йде в комплекті, або скачаний з сайту виробника.
2
Налаштуйте панель управління планшета. Основна увага приділіть регулюванню чутливості до рівня тиску на перо; установці форми, безперервності, прозорості та розміру кисті. Налаштуйте нахил пера, кут його повороту. Додайте ластик і інші інструменти.Виполніте «прив'язку» планшета до комп'ютера для роботи з Adobe Photoshop, що дозволить прискорити і спростити роботу. Детальний опис настройки можна знайти в інструкції, що додається до планшета.
3
Відрегулюйте реакцію на роботу пера на планшеті під свій особистий стиль малювання. При необхідності створіть свою персональну кисть.
4
Зробіть початковий ескіз, потім прорисуйте ретельно всі деталі. Регулюйте тиск і нахил пера, не боячись експериментування. При цьому всі рухи руки і порядок малювання аналогічні тим, які характерні для традиційного малювання олівцем на папері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KzwRWHkfJ0o
Зверніть увагу
Не робіть під час начерку лінію однакову на всьому протязі від початку до кінця. Інакше вона буде виглядати неприродно, нагадувати дріт. Набагато цікавіше виглядає пластична лінія, різноманітна по товщині і яскравості.
Корисна порада
Для кращої промальовування деталей вибирайте дозвіл більше 500dpi і режим мишки, так як пропорції одного екрану монітора тут дорівнюють двом або трьом екранам планшета. Якщо ви бажаєте прискорити процес, встановіть режим 1: 1 з екраном. Підбір кольорової гами доцільно робити на комп'ютері, адже це значно зручніше.