Як зробити меню для диска.

Приємно включити диск, меню якого красиво оформлено і дозволяє здійснювати навігацію по розділах. Можливості операційної системи Windows 7 дозволяють зробити такий диск для відтворення на побутових програвачах, а також оформити його меню за своїм смаком.
Інструкція
1
Щоб почати роботу, відкрийте меню «Пуск» і виберіть розділ «DVD студія Windows».
2
У вікні, натисніть кнопку «Додати» і виберіть потрібний файл для запису на диск.
3
Після того, як файл буде додано, натисніть кнопку «Далі». При бажанні, вже на цьому етапі можна змінити назву диска.
4
Дочекайтеся, поки програма обробить файл, а потім виберіть в меню праворуч потрібний стиль оформлення. Їх досить багато, і підійдуть вони до будь-якого вмісту диска.
5
Тут же можна за допомогою меню у верхній частині вікна відредагувати тип, розмір і колір використовуваного шрифту, а також виконати інші настройки візуального оформлення.
6
Після того, як всі налаштування буде зроблені, натисніть кнопку «Запис», щоб записати диск. І не забудьте вставити його в дисковод!
Коли на диск записується декілька відео-файлів, то шукати їх по папках не дуже зручно. Та й красою такий спосіб не відрізняється. Зробити ваш диск унікальним, красивим і витонченим допоможе головне меню , яке ви з легкістю зможете створити самостійно.
Вам знадобиться
  • - програма
  • - DVD-диск для запису
  • - avi-файли для запису
  • - музика, картинки для меню
Інструкція
1
Для створення меню на диску скористайтеся програмою CyberLink Power2Go. Скачайте і встановіть її на свій комп'ютер. Виведіть ярлик на робочий стіл, щоб довго не шукати його.
2
Приготуйте DVD-диск для запису. Будьте уважні, і виберіть носій підходящого розміру, щоб помістилися всі вибрані файли. Найменування диска і розмір вказані на його лицьовій стороні. Відкрийте програму CyberLink Power2Go. Вставте диск для запису в дисковод. Трохи почекайте, поки він почне працювати.
3
У вікні «Виберіть завдання записи на диск» вкажіть «Диск з відео/фотографіями», в типі диска - «Відео-DVD». Натисніть ОК, якщо вибір задовольняє вашим вимогам.
4
Перед вами відкриється робоче простір Power2Go. Щоб додати avi-файли, під довгим білим вікном «Відео» знайдіть маленьку іконку з листочком паперу і знаком +. Клікніть на неї. Вкажіть шлях до необхідного для запису файлу відео. Коли зробите вибір, натисніть «Імпорт». Зачекайте, поки відео завантажиться. Також, за необхідності, додайте інші файли.
5
Щоб створити меню для запису доданих відеофайлів, зверніть увагу на нижню частину робочого вікна програми. Воно так і називається «Меню». Спевра вибираєте тему меню. За замовчуванням завантажена одна, але, натиснувши вкладку «Додатково», ви можете скачати вподобане вам теми з офіційного сайту програми (http://www.cyberlink.com/index_en_US.html?r=1).
6
Виберіть фонове зображення для вашого меню. Програма підтримує всі графічні формати. Підготуйте заздалегідь декілька відповідних зображень для фону хорошої якості, адже це - основа вашого меню. Вибравши картинку, натисніть «Відкрити». У вікні праворуч ви побачите зразок майбутнього меню. Якщо ви не хочете ставити своє зображення, натискайте на зелені кнопки близько прикладу і виберіть відповідний фон.
7
Визначте музичний супровід меню. Для цього натисніть на папку після графи «Фонова музика». Підтримувані формати музичних файлів: .mp3, .wma, .wav).
8
Озаглавьте меню. В поле «Текст заголовка меню» введіть бажане назву (наприклад, назва серіалу). Для зміни формату і розташування заголовка, використовуйте кнопку «Т». Всі зміни відстежуйте в правому віконці.
9
Коли складання меню для DVD диска з файлами avi буде завершено, натисніть «Записати диск» на верхній панелі задач (зображення диска з полум'ям). У новому вікні виберіть параметри запису (швидкість, привід, вкажіть назву диска). Запустіть прожиг. Після закінчення необхідного часу, диск буде записаний.