Як зробити будиночок з картону. Як зробити будиночок для діорами з картону.

Будиночок з картону незамінний в дитячому куточку. Туди можна заселити намальованих ляльок або вирізаних з паперу звіряток. Там може знаходитися і чарівний скарб. А якщо такий будиночок зробити з дном, то він може послужити відмінною упаковкою для подарунка.
Вам знадобиться
  • Картон
  • Кожзаменитель
  • Шевський нож
  • Клей
  • Линейка
  • Угольник
  • Карандаш
Інструкція
1
Накресліть на аркушах картону частини будиночка. Всі чотири сторони рівні по висоті. Зробіть два однакових прямокутника для фасадів та 2 - для бічних стін. Прямокутники для бічних стін менше по довжині. Ті боку прямокутників, які перебуватимуть зверху під дахом, відігніть на півсантиметра на зовнішню сторону.
2
Розташуйте на фасадах вікна та двері. Їх можна просто намалювати або зробити аплікацію з кольорового паперу. Можна зробити також відкриваються вікна і двері. Їх потрібно спочатку намалювати, потім провести вертикальну лінію посередині. Після цього акуратно проріжте шевським ножем спочатку місце стиковки стулок дверей або вікна, потім - верхню і нижню лінії до місця їх з'єднання зі стіною. Відігніть стулки і віконниці по лінії з'єднання зі стіною. Їх можна зміцнити смужками з паперу або шкірозамінника.
3
З шкірзамінника або кольорового паперу виріжте 8 смуг, рівних висоті будиночка. Зігніть кожну смужку навпіл. По черзі намащуйте смужки клеєм і приклеюйте одну половину до бічної стінки, а іншу - до фасаду. Чотири залишилися смужки приклейте із зовнішнього боку, зміцнивши таким чином кути.
4
Зробіть дах. Вона являє собою прямокутник з картону, розмірами трохи більше периметра будиночка. Намажте клеєм згини всіх чотирьох стін і приклейте до них кришу.Можно зробити і дах зі скатами. Для цього відріжте смужку картону, приблизно в два рази більшу за площею, ніж основа будиночку. Зігніть її вздовж навпіл. Відігніть краю даху і приклейте її до фасадів смужками зі шкірозамінника. Виріжте два трикутника для того, щоб закрити бічні сторони даху, і приклейте їх.
Зверніть увагу
Самий відповідний клей - ПВА. Він не залишає плям на картоне.Картон повинен бути не дуже товстим, але міцним. Найкраще взяти кольоровий картон.Еслі ви робите будиночок з частин пакувального ящика, вам знадобиться ще кольоровий папір. Обклеїти такий будиночок можна і шматочками ткані.Можно зробити на даху трубу, використавши для цього обклеєний кольоровим папером сірникову коробку.
Корисна порада
Іграшковий будиночок можна зробити без статі. Полом служитиме поверхню стола або ковер.Еслі будиночок двоповерховий, на другому поверсі можна намалювати або виконати в техніці аплікації балкони.Сначала наклеюйте смужки на внутрішню сторону будиночка, потім - на внешнюю.Декоріровать будиночок зручніше до того, як ви почнете його склеювати.