Як зібрати снасть.

Багато завзяті рибалки стикаються з тим, що не можуть підібрати потрібної снасті для конкретної водойми і виду риби. Щоб вийти з ситуації, що склалася, вони створюють риболовне оснащення власними руками. Найпопулярніший вид лову хижака - на кружки.
Вам знадобиться
  • Пінопласт, фарба (біла, червона), ліси, грузило, гачок, насадка.
Інструкція
1
Візьміть шматок пінопласту. Його товщина повинна становити 25-30 мм, а ширина 150-170 мм. Необхідно з нього вирізати форму - плоский круг. Його розмір завжди залежить від об'єкта лову (окунь, щука, судак).
2
виточити жолобок з торця гуртка для волосіні і в центрі диска зробіть отвір для штиря. Штир робіть з дерева. Його довжина повинна бути не менше 140 мм, а діаметр - 10-15 мм. Одна сторона штиря повинна бути потовщеною, а в другій тонкої - робите спеціальний проріз. Вставляєте в диск, щоб краще тримався можна приклеїти.
3
Коли основа готова, приступайте до фарбування. Верхня частина гуртка фарбується в червоний колір, щоб бути помітніше здалеку. Нижня частина - в білий. Штир покривається зазвичай білою або чорною фарбою, щоб він виділявся на тлі самого диска. По ньому рибалка визначає: перекинувся гурток чи обертається після клювання.
4
Важливий момент у створенні снасті - вибір волосіні або капронового шнура. Його діаметр повинен становити 0,2-0,5 мм. Виберіть довжину волосіні з таким розрахунком, щоб вона була більше на 2-3 м, ніж найглибше місце водойми. Після цього намотайте волосінь на жолоб.
5
Підберіть відповідне грузило. Його вага не повинна перевищувати 20 г. Далі через вертлюжок прикріпіть поводок (до 50 см.). На його кінець прикріпіть гачок. Врахуйте, що потрійний гачок краще зачепить об'єкт лову.
6
На обраному місці водойми в човні перед тим, як виставити гуртки на воду насадите на гачок живця. Підбір живця залежить від самої риби і її харчування в певному середовищі проживання.
Зверніть увагу
Використання гуртків при лові хижих риб на живця дає кращий результат. Але для вдалого улову рибалка повинен володіти спеціальними знаннями і вміти добре керувати своїм плавальним засобом.
Корисна порада
Є водойми, в яких на кружки насаджують наживку - «мертву рибку». Для цього її потрібно проколоти товстою голкою, випустити повітря, ввести через рот насадки довгастий шматочок свинцю.