Як зробити значок.

Зробити значок можна з будь-якого матеріалу для творчості. Підійде шерсть для валяння, дерево, пластика, кераміка, а також чужі заготовки (наприклад, готові вироби з цих матеріалів). Значок можна зробити навіть з намистини. Тут ваша фантазія нічим не обмежена. Англійську шпильку можна придбати в магазині для крою та шиття.
Вам знадобиться
  • Англійська шпилька для значка, пластика червоного і чорного кольору, інструменти для роботи з пластикою або пластиліном, срібляста акрилова фарба
Інструкція
1
Значок у вигляді квітки маку. Розімніть невеликий шматок червоної пластики в руках, поки він не стане теплим. Розкачайте його в тонкий млинець. Для цього можна використовувати ручку або спеціальну качалку для пластики.
2
Сформуйте пелюстки маку, вирізавши їх за допомогою ножа або різця (можна також просто розірвати матеріал). Залиште їх з'єднаним в середині. Розрівняйте краї, щоб вони були гладкими. Пам'ятайте: пелюстки маку дуже тонкі, тому часто їх краї утворюють красиву хвилю, спробуйте її повторити.
3
Візьміть 2 маленьких шматочка чорної пластики. Розімніть і розкачайте з них 2 кружечка, один більше іншого. Візьміть ніж і зробіть багато надрізів, що йдуть від окружності до центру. Відстань між надрізами повинно бути маленьким, щоб вийшла тонка бахрома. Вставте менший гурток в більший, а потім прикріпіть їх до центру квітки.
4
Закріпіть англійську шпильку з іншого боку маку. Поставте готовий виріб на деко. Краще покласти між ними шматок паперу для випічки або фольги, оскільки пластика може залишити сліди. Випікайте при температурі 130 градусів в духовці протягом 30 хвилин.
Зверніть увагу
Перевірте, з якого матеріалу зроблена англійська шпилька для значка. Якщо це метал з низькою температурою плавлення або ж пластик, то не слід шпильку запікати в печі разом з виробом. Після охолодження вироби краще приклеїти до нього шпильку за допомогою клею або лаку.
Корисна порада
Для перших дослідів з пластикою краще придбати більш дешеву, але менш якісну. Існує вітчизняна пластика, представлена тільки в одному кольорі - теракотовому. Також є непогана польська пластика. Пам'ятайте, дешева пластика - більш ламка, тому занадто тонкі деталі з неї не вийдуть. Вона також повільно нагрівається і тривалий час чинить опір спробам її розім'яти.
Як і в минулі роки, значки залишаються досить популярним атрибутом молодіжної символіки. На значках зображують знаменитих рок-музикантів, провокаційні символи і пишуть заклики до різного роду діям. Ми розповімо, як зробити значок своїми руками.
Вам знадобиться
  • Металевий закатной значок діаметром 35-56мм, ножиці, зображення-картинка для нового значка з полями не менше 1,5 см для підгину.
Інструкція
1
Розглянемо кілька варіантів самостійного виготовлення значков.Варіант перший - переробка готового закатного значка. Закатной значок - це металевий або пластмасовий круглий значок з шпилькою із зворотного боку. Спочатку відокремте від значка пластмасову основу.
2
Після цього зніміть металеву частину із зображенням в плівці, намагаючись не пошкодити її. Далі видаліть зображення і плівку, відігнувши краю. Після цього прикладіть потрібну картинку-зображення до металевій основі значка, загинаючи поля за основу.
3
Зверху прикладіть плівку, також загинаючи краю всередину. На завершення вставте в підготовлену металеву частину значка пластмасову основу з шпилькою. Значок готовий.
4
Варіант другий - доопрацювання закатного значка. Цей спосіб набагато легше вищеописаного. Для виготовлення значка знадобиться закатной значок зі шпилькою, малюнок нового значка, зроблене на самоклеющейся папері, широкий скотч.
5
Надрукуйте потрібне зображення на самоклеющейся папері, приклейте його на значок. Закріпіть зверху широким скотчем таким чином, щоб не залишилося міхурів і складок. Розгладьте не гострим предметом готове зображення. Замість скотча зображення можна заламинировать, використовуючи праску і целофановий пакет.
6
За допомогою тієї ж техніки можна зробити значок у вигляді справжнього букета квітів. Для цього знадобиться цигарковий папір або тонка тканина, клей.
7
Наріжте папір шестілістнікамі або скрутіть з шматків різнокольорового паперу довільної форми квіти. Клеєм приклейте їх на основу з шпилькою. Дайте клею висохнути. Через кілька годин модне прикраса готова.