Як зробити гофрований папір.

Сьогодні гофрований папір вважається одним з найбільш популярних пакувальних матеріалів. Її можна придбати практично в будь-якому магазині канцтоварів або можна зробити її своїми руками.
Вам знадобиться
  • Лінійка, різнобарвна папір різної щільності, олівець, акрилові фарби.
Інструкція
1
Візьміть аркуш простий кольорового паперу. На виворітній стороні олівцем накресліть паралельні лінії згину по всій довжині аркуша. Чим менша відстань буде між лініями, тим дрібніше буде ребристість паперу.
2
Згинайте папір по накресленим лініям, використовуючи лінійку. Повинна вийти гармошка. Коли ви закінчите, покладіть гармошку під прес на деякий час (залежно від щільності паперу від декількох годин до декількох днів).
3
Дістаньте папір з-під преса і розрівняйте її. Тепер у папери з'являться складочки (або ребра). Вона зможе легко тягнутися.
4
Гофрований папір буде виглядати цікавіше, якщо її «ребра» додатково забарвити в інший колір. Для цього використовуйте акрилову фарбу і пензлик. Нанесіть трохи фарби на пензлик, а потім зробіть кілька мазків по чорновому матеріалу. Коли основний обсяг фарби піде з пензлика, як можна легше нанесіть фарбу на гофровану папір, намагаючись, щоб фарба не попадала в щілини між «ребрами». Колір фарби повинен поєднуватися з кольором паперу.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що площа гофрованого паперу зменшується в порівнянні з звичайним папером у декілька разів. Це слід враховувати, якщо ви плануєте використовувати такий матеріал для декорування.
Корисна порада
Гофровану папір можна використовувати не тільки в якості пакувального матеріалу, а й для створення різних композицій, наприклад штучних квітів.