Як знайти роботу за кордоном.

Щороку тисячі ВНЗ країни випускають фахівців різних рівнів підготовки. Однак вдало влаштується в Росії вдається не завжди і не кожному. Як бути, якщо побудувати вдалу кар'єру там, де народився, через роки так і не вийшло.
Інструкція
1
В посольствах різних країн ближнього і далекого зарубіжжя сьогодні можна зустріти все більше наших співвітчизників. Деякі намагаються знайти щастя і реалізувати кар'єрні амбіції в Америці, інші вирішуються виїхати в Австралію, багато зупиняються в Європі. Однак, куди б ви не попрямували в пошуках вдалих вакансій, краще підготувати грунт до того, як опинитеся в незнайомій країні без підтримки рідних і друзів.
2
В першу чергу, варто досить докладно ознайомитися з ринком праці в приймаючому вас державі. Великий рівень безробіття змушує роботодавця приймати "своїх" і тим самим підвищує конкуренцію серед іммігрантів. Проте країни, що відчувають нестачу кадрів в тій чи іншій області, досить часто йдуть на поступки, спрощуючи процедуру отримання візи, пошуку житла та оформлення супутньої документації.
3
Не варто згадувати і про те, що вибирати для життя і роботи необхідно лише ту країну, мовою якої ви володієте (в іншому випадку вибір професії і відсоток успішного облаштування для вас різко зменшується). Зверніть увагу на програми для іммігрантів на офіційних урядових сайтах. Допоможуть і форуми: тут вам підкажуть, якого алгоритму варто дотримуватися, як максимально підвищити шанси на підписання контракту та отримання візи.
4
Знайти роботу за кордоном можна також за допомогою мережі інтернет. Якщо вам вдалося розмістити резюме на сайті передбачуваного роботодавця і отримати запрошення - вважайте, питання вирішене. Тепер справа за малим: покупка квитків, збір необхідних контактів (телефонів і адрес посольств Росії, друзів і знайомих за кордоном, імміграційних служб і агентств з нерухомості), паперів з посольства, виписок з банку та інших документів, підтверджують вашу спроможність у країні виїзду.
5
Дуже важливо влаштуватися на роботу офіційно (це допоможе уникнути проблем з міграційними службами, стане підставою для отримання посвідки на проживання). Якщо вам вдалося зацікавити роботодавця, більшу частину "паперової" роботи він зробить за вас. Але будьте уважні: при підписанні контракту приділіть увагу дрібницям і задайте якомога більше питань. Уточніть: скільки днів відпустки вам покладається на рік, що являє собою система лікарняних, відгулів і вихідних. Це повинно бути з'ясовано відразу, як тільки ви прибудете для співбесіди і зможете ознайомитися з системою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cWV909LQu5A
Корисна порада
Не купуйтеся на оголошення про немислимі заробітках, що не вимагають знання мови і наявності диплома. Якщо ви не збираєтеся стати жертвою шахраїв, цей варіант варто пропустити. Будьте пильні, терплячі і активні. В цьому випадку ваша робота знайде вас сама.