Як правильно гладити класичні чоловічі брюки.

Питання про те, як правильно гладити брюки, був і залишається актуальним. Незважаючи на те, що мода продовжуватиме змінюватися, класика так і продовжить крокувати в ногу з нею. Чоловік, який надів сорочку з краваткою і класичні брюки, виглядатиме строго і елегантно. Залишається тільки дізнатися, як правильно гладити брюки.

Підготовка до прасування

Перш за все необхідно підготувати місце роботи, а потім вже самі штани. Для цього потрібна прасувальна дошка. Якщо її немає, то підійде і звичайний стіл. Його слід покрити ковдрою або простирадлом, складеної в декілька шарів. Необхідна буде також і щільна тканина, через яку потрібно буде гладити класичні брюкі.После того як робоче місце підготовлено, необхідно зайнятися брюками. Нитки, стирчать після прання, або сліди від порошку потрібно прибрати. Змочіть долоню водою і пройдіться по штанів. Це дозволить позбутися від білих плям.

Техніка прасування брюк

Процес розгладження брюк складається з декількох стадій: - перед тим як почати гладити, річ потрібно вивернути навиворіт. Це необхідно для того, щоб обробити праскою кишені і підкладку. Після цієї процедури потрібно вивернути брюки назад на лицьову сторону. Починати прасування необхідно з верхньої частини і пояси речі; - пропрасувавши верх, ніжно перевернути брюки таким чином, щоб пояс опинився внизу; - необхідно скласти обидві штанини так, щоб стрілки на них вийшли в однакових місцях; - помістивши брюки на стіл або прасувальну дошку, накриваємо їх вологою тканиною; - пропрасовуємо річ спочатку з внутрішньої сторони, а потім - з зовнішньої (штанини гладимо окремо); - штанин слід гладити доти, поки тканина не висохне.

Як погладити брюки так, щоб трималася стрілка?

Щоб досягти такого результату, було придумано чимало способів. В прасуванні брюк, як і в будь-якому іншому справі, існують свої маленькі хітрості.Во-перше, щоб стрілка добре трималася, потрібно пропрасувати штани через легку тканину, змочену розчином з оцту і мила. Потім слід дати можливість речі остигнути. Після цього брюки знову пропрасовують праскою, але вже через бумагу.Во-друге, перед тим, як гладити стрілки, необхідно вивернути брюки на виворітну сторону. Після цього відзначити місця згину милом, провівши по них лінії. Потім слід повернути брюки на лицьову сторону і пропрасувати стрілки через вологу ткань.Мильно-оцтовий розчин можна приготувати, узявши 15 грам оцту і 1 літр мильної води, яку слід заздалегідь розвести в тазику або інший таре.Для отримання рівних і довговічних стрілок при кожній прасуванні потрібно давати речі остигати після першого захода.Глажка брюк іноді займає чимало часу, але якщо постаратися і проявити терпіння, то можна отримати хороший результат.
Чоловікам, які віддають перевагу класичний діловий стиль в одязі, знадобляться поради, що стосуються невеликих секретів по прасуванню брюк. Тільки навчившись правильно доглядати за своїм гардеробом, ви зможете продовжити термін служби дорогих речей.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до прасування, необхідно прочитати на етикетці склад тканини. Подивіться уважно на підошву праски, вона повинна бути чистою, інакше можуть залишитися плями на брюках. Прочитайте інструкцію і виставте потрібну температуру.
2
Щоб вміло гладити чоловічі брюки , необхідні деякі навички. Починати гладити треба з пояса і верхньої частини штанів. Візьміть вологу білу бавовняну тканину, а краще - марлю, і отутюжьте вищевказані частини брюк. Далі пропрасуйте кишені, не використовуючи вологу тканину. Всередину кишень слід покласти папір, щоб не було відбитків на лицьовій стороні брюк.
3
Гладити чоловічі брюки зручніше на прасувальної дошки. Треба розкласти брюки на всю довжину і відігнути одну половину. Кроковий шов повинен збігатися з боковим. Це робиться, щоб стрілки були симетричними, а не «дивилися» в різні боки. За допомогою вологої марлі отутюжьте брюки з зовнішнього боку. Використання вологої тканини або марлі дасть можливість уникнути блиску на темній тканині і жовтого відтінку на світлих брюках.
4
Не завжди процес прасування відбувається вдало. Часом виходить так, що тканина виявляється пересушеної. Скористайтеся радою пропрасувати ганчірочкою, змоченою оцтом і водою, ті місця, де видно блиск. Ця рада підійде для тканин темного кольору. Що стосується світлих тканин, в разі утворилися Подпалов, варто змочити тканину розчином перекису водню (2%), після чого покласти брюки на світло і залишити їх там на якийсь час. Наступним кроком буде полоскання брюк в холодній воді.
5
Існує ще один метод - протріть підпалені ділянки шматком розрізаної цибулини і промийте ці місця за допомогою миючого засобу. Якщо тканина, з якої зшиті брюки , шовкова або вовняна, підпали можна обробляти, використовуючи питну соду, змішану з водою. Нехай брюки висохнуть, тоді ви зможете, очистивши їх щіткою, прополоскати в холодній воді. Будьте уважні з пофарбованими тканинами, існує небезпека зміни кольору оброблених ділянок брюк.