Як знищити клопів. Як позбутися від клопів самостійно.

Побутові або постільні клопи можуть стати справжньою бідою, поселившись у вашій квартирі. Вдень вони ховаються в темних, теплих місцях - за шпалерами, в щілинах ліжок, тріщинах стін. У темний час доби вони шукають теплокровних - кусають сплячих тварин і людей. Укуси клопів можуть викликати алергію, позбавити вас сну і відпочинку. Клопи можуть проникнути в житло по зовнішніх стінах будівель, вентиляційних шахтах, телефонних дротах. Переносниками клопів можуть стати тварини і сама людина, так як клопи можуть ховатися в одязі. Також джерелом зараження може стати меблі або електроніка, так як комахи могли відкласти туди яйця.
Інструкція
1
Для боротьби з клопами при першій же підозрі на присутність цих комах у вашій квартирі - обробіть всі можливі затишні куточки, куди клопи можуть відкласти яйця оцтовою есенцією. Клопи також не виносять запах господарського мила, обробіть міцним його розчином меблі в спальні.
2
Для того щоб захистити квартиру від проникнення клопів , під час ремонту додайте 20-40 г аерозолю або 10% -ної емульсії хлорофорса на відро клею для шпалер. У випадку якщо ви вже знайшли гнізда клопів в своєму будинку, обробіть їх сумішшю емульсії хлорофорса і води в співвідношенні 1 до 4. Хлорофорс - отруйна і для людини речовина, тому працювати з ним треба дуже обережно, використовуючи рукавички , а також захисний одяг і маску або протигаз.
3
Нешкідливим для людини засобом для знищення клопів є порошок піретруму. Посипте їм знайдені гнізда клопів . Для того щоб вдути порошок піретруму в важкодоступні місця, щілини, тріщини і стики меблів і стін використовуйте гумові груші.
4
Здавна для боротьби з клопами застосовували скипидар і гас. Змішайте 100 мл. гасу, 100 мл. скипидару і 20 гр. нафталіну. Пензлем наносите суміш на місця скупчення і можливого проживання наскомих.
5
Після обробки отруйними хімікатами квартири, необхідно випрати і ретельно випрасувати гарячою праскою постільна білизна. Ковдри, подушки, матраци і килими в домашніх умовах очистити неможливо, необхідно здати їх в хімчистку.
6
Очистити від клопів заражену меблі, електроніку і книги іноді буває практично неможливим. Найчастіше від них доводиться позбуватися. Якщо своїми силами позбутися клопів не вдасться, зверніться в спеціалізовані служби, що надають послуги з дезінфекції та дератизації приміщень.