Як відрізати плінтус. інструмент для прирізки плінтуса.

Планується може бути виконаний з пінопласту, пластика, дерева або інших матеріалів. Щоб відрізати плінтус рівно і не пошкодити його покриття, для кожного з використовуваних матеріалів слід підібрати свій інструмент.
Вам знадобиться
  • Два інструменту, які знадобляться в будь-якому випадку - це стусло і олівець. Без них відрізати плінтус рівно буде дуже не просто. Іноді може стати в нагоді і струбцина.
Інструкція
1
Щоб відрізати зроблений з пінопласту стельовий плінтус, потрібно взяти в руки малярський ніж. Перед початком роботи обов'язково вставте нове лезо, яке буде не тільки гострим, але і досить довгим. Помістіть в стусло плінтус, і відріжте його малярським ножем під потрібним кутом.
2
Якщо перед вами стоїть завдання відрізати пластиковий плінтус, можете сміливо різати його ножівкою по металу. Дрібні зуби такої ножівки відмінно справляються з пластиком, не залишаючи на ньому задирок і слідів, дозволяючи добитися рівного і точного зрізу.
3
Для різання дерев'яних плінтусів можна використовувати ножівку по дереву з дрібними зубами. Так само, як і в інших випадках, плінтус потрібно попередньо розмітити згідно розмірам, потім помістити в стусло і відпиляти під необхідним кутом.
4
Особливі труднощі можуть виникнути при розпилі плінтусів, виконаних з дерева або дерев'яної стружки з лакованим або Шпоновая покриттям. Верхній шар таких виробів надзвичайно сприйнятливий до механічного впливу, і щоб відрізати плінтус, не пошкодивши покриття, потрібно дуже постаратися. В даному випадку краще пиляти ножівкою по дереву з самими дрібними зубами або ножівкою по металу. Оскільки такі плінтуси ще й досить дорогі, то перед тим, як відрізати потрібну заготовку, варто спочатку потренуватися.
Корисна порада
Лаковані покриття плінтуса часто не дозволяють щільно зафіксувати планку в стусле. В таких випадках можна використовувати струбцину, щоб надійно утримувати плінтус при різанні.