Як намалювати таблицю.

Для того щоб текст не був нудним і одноманітним, його потрібно «розбавити» списками, діаграмами, схемами, таблицями. Це перетворить будь-який документ, зробить його наочним і яскравим. Тим більше що, використовуючи зручні інструменти, ви легко перетворите цей процес в цікавий, творчий.
Інструкція
1
Виконати таблицю можна в багатьох програмах. Це і безліч текстових, графічних програм, та спеціальні табличні (наприклад, Excel), і візуальний редактор. Зрозумівши принцип її створення, ви легко впораєтеся із завданням в будь-який з них. Спробуємо намалювати таблицю в Wordе.Вибрав в меню «таблиця» перший пункт «намалювати таблицю », відкрийте віконце «таблиці і межі» .В верхній частині вікна розташовані кнопки «намалювати таблицю »і« ластик »(стерти непотрібне) .У центрі відображена лінія, якої малюється таблиця, її розмір. Клацнувши на трикутник праворуч, виберіть тип лінії (суцільна, пунктирна, штрихпунктирна, подвійна, потрійна і пр.) І толщіну.В нижній частині вікна - кнопки форматування (об'єднати/розбити комірки, центрування, вирівнювання рядків і стовпців та інші).
2
Натискайте на основну кнопку «намалювати таблицю », вид курсора зміниться (прийме форму олівця). Все готово для рісованія.Встав в лівий верхній кут, ведіть курсор вниз і вправо. За курсором можна бачити пунктирную рамку - вона показує форму майбутньої таблиці. Як тільки кнопка миші буде відпущена, лінія рамки стане видимою (прийме той вид, який обраний спочатку). Для того щоб лінії були рівними, кути прямими нічого не треба робити, в режимі малювання це відбувається автоматіческі.Рісованіе рядків і стовпців робиться аналогічно. Для стовпців ведіть курсор зверху вниз, для рядків зліва направо. Кожну комірку можна додатково ділити на рядки і столбци.Не треба дбати про те, щоб розмір рамки і осередків точно відповідав тому, що потрібно. Після того, як таблиця буде заповнена, її розмір легко поправити.
3
Коли скелет таблиці готовий, наповніть її змістом. Про тип і розмір шрифту спочатку не журіться. Уже заповнену таблицю отформатируйте: • остаточно визначите по вмісту ширину рядків і стовпців (використовуйте для цього повзунки на лінійці); • при необхідності змініть накреслення і розмір шрифту, його колір і орієнтацію; • визначте положення тексту в комірці (по висоті, по ширині); • змініть кордону і заливку, як осередків, так і табліци.Ваша таблиця готова.
4
Крім ручного форматування можна застосувати автоматичне. Якщо в наборі стандартних форматів мається те, що ви шукаєте, це значно спростить роботу. Автоматичне форматування ви знайдете в тому ж вікні, про який йшлося вище (кнопка «автоформатирование»). Також можна знайти цю функцію в меню «таблиця» - вставити - таблиця - автоформат.Кроме того, значно прискорити роботу з форматування таблиці можна, встановивши додаткові кнопки на панелі інструментів (вирівнювання рядків і стовпців, об'єднати/розбити комірки, намалювати таблицю та ін.).