Як зробити групу популярною.

Кілька років тому вважалося, що зробити групу популярної в силах тільки багатий продюсер, який, володіючи зв'язками в мас-медіа, може влаштувати пісням ротацію на радіо і ТБ, а також організувати концерти. Зараз все змінилося - адже, зрештою, всі ефіри орієнтовані на слухачів, на людей які купуватимуть диски і приходити на концерти. Тепер групи може звернутися до своєї аудиторії безпосередньо і завоювати популярність без жодних продюсерів.
Вам знадобиться
  • Реєстрація в соціальних мережах
Інструкція
1
Щоб зробити групу популярної, ви повинні створити її акаунти у всіляких соціальних мережах: MySpace, Facebook, Вконтакте і т.п. Викладіть там інформацію про групу та музичні композиції для ознайомлення. Після цього ви зможете особисто познайомитися з людьми, яким сподобалися ваші композиції, додати їх в друзі, надсилати новини з життя групи і запрошувати їх на концерти.
2
Шукайте потенційну аудиторію групи своїми силами. Напишіть користувачам соціальних мереж зі схожими на вашу музику пристрастями, пропонуйте їм дружбу.
3
Інформуйте всіх друзів про нові пісні, викладайте нові фотографії, відповідайте на коментарі шанувальників, розповідайте про концерти, і ви побачите як зростатиме кількість проданих на виступи квитків.
4
Якщо промоутери з різних міст не звертаються до вас з проханням про виступ, ви можете самі вийти на них через ваших іногородніх друзів і шанувальників в соціальних мережах. Попросіть їх розповісти про місцеві майданчиках, на яких ваша група могла б виступити. Можливо, хтось із них навіть міг би організувати концерт.
5
Виступи - ще один спосіб зробити групу популярної, будь то локальні концерти або гастрольний тур. Адже це справжній інформаційний привід і про нього можуть розповісти місцеві ЗМІ, а так же листівки та флаєри, які будуть поширювати все більшій і більшій кількості людей інформацію про вашу групу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DYCDeb9P_Sk