Як грати в хокей.

Хокей - це надзвичайно рухлива, контактна і спортивна гра. Хоча багато хто вважає, що це просто катання на ковзанах навколо шайби, грати в хокей набагато складніше, ніж здається. Щоб грати в хокей, вам необхідно знати все про те, які позиції можуть займати гравці, про ігровому полі і власне правила гри.
Вам знадобиться
  • Поле
  • Игроки
  • Коньки
  • Клюшка
  • Шайба
  • Защита
Інструкція
1
Щоб грати в хокей, необхідно обзавестися спортивним інвентарем. Базовий набір - шайба, шолом, захист для ніг і рук і хокейні ковзани.
2
Виберіть ким би вам хотілося грати. В хокеї є три типи гравців: з шести чоловік в команді - троє нападників, два захисника та один воротар. Захисники повинні намагатися вберегти свої ворота від шайби, вони базуються біля воріт, які захищає воротар. Нападники грають в центрі і з боків поля - їх завдання забивати шайбу в ворота противника.
3
Грати в хокей буде простіше, якщо ви попередньо ознайомитеся з полем, на якому будете грати. Структура хокейного поля завжди одна - двоє воріт один навпроти одного в протилежних кінцях поля. Дві блакитні лінії поділяють поле на три рівні частини і дозволяють бачити де зона нападу, де зона захисту обох команд. Так само на поле п'ять кіл, в яких гравці можуть починати скидати шайбу.
4
Гра в хокей починається з розігрування шайби. Представники обох команд зустрічаються в центральному колі. Суддя скидає шайбу в коло і найбільш удачливий гравець пасує її своїм.
5
Окуляри в хокеї заробляють забивши шайбою гол в ворота противника. Гол не зараховують, якщо він був відправлений рукою, ногою або високо задертою ключкою. Команда, що забила більше голів - перемагає.
6
Щоб успішно грати в хокей, важливо не йти оффсайд. Це значить не перетинати блакитну лінію біля воріт противника в той час, коли там знаходиться шайба. Це грубе порушення, за яке гравця можуть видалити з поля. Так само не забувайте про те, що гра в хокей не допускає прямого грубого контакту з гравцями протилежної команди. За таке порушення гравця так само можуть відсторонити від гри на проміжок часу від двох хвилин до залишилася тривалості матчу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uAhP4ernNEk
Зверніть увагу
Як правильно вибирати хокейну форму. Перш, ніж купувати хокейну екіпіровку, потрібно точно визначитися зі своїми цілями. Якщо Ви професійно займаєтеся хокеєм, то знаєте, що екіпіровка повинна бути дуже якісною, тому дешевої вона бути не може. І вся захист хокейна в нашому магазині підбирається зі знанням справи, з урахуванням амплуа гравця.
Корисна порада
Вибір хокейної захисту. В даному розділі сайту ми розповімо про основні моменти та особливості при виборі хокейна захисної екіпіровки. - Маски, візори Додатковим захистом особи є металева хокейна решітка - маска, або ударостійкий пластиковий хокейний визор. Дітям до 18років дозволяється тренуватися і грати в хокей тільки в шоломі з маскою.