Як намалювати коня. Як намалювати поетапно голову коня.

У житті будь-якого батька може статися така ситуація, коли їх чудова дитина, наприклад, учень початкової школи, прийде із занять додому і повідомить мамі чи татові, що на уроці образотворчого мистецтва йому було задано домашнє завдання - намалювати кінь . Природно, малюк спробує отримати допомогу від дорослих. Але далеко не багато батьків можуть похвалитися своїм фантастичним умінням красиво малювати. Хоча намалювати кінь - не так вже й складно, якщо зображати всі її складові поетапно.
Інструкція
1
У верхній частині аркуша паперу необхідно зобразити невеликий овал (голову майбутньої конячки).
2
Потім, трохи нижче його, слід намалювати ще один овал, більш витягнутий (тулуб тварини).
3
Ці овали потрібно з'єднати двома прямими лініями. Таким чином, у коня з'явиться шия.
4
Тепер від тулуба необхідно намалювати 4 стегна (ближні до тіла частини ніг). На малюнку кінь стоятиме вертикально, тому передні стегна потрібно зобразити витягнутими вгору, а задні - вниз.
5
Далі слід продовжити малювання кінських ніг, тобто від кожного з чотирьох стегон потрібно зобразити гомілки тварини.
6
Зараз лінії, за допомогою яких намальовані шия і тулуб коня, потрібно скруглить. Зробити плавні переходи з однієї частини тіла в іншу. Також тварині слід намалювати шикарну густу гриву.
7
На голові конячки необхідно показати видиме маленьке трикутне вушко, овальний очей і рот.
8
Тепер прийшов час зобразити густий кінський хвіст.
9
Малювання ніг тварини слід закінчити зображенням копит.
10
Наступний етап малювання коні - це видалення зайвих олівцевих ліній, згладжування гострих кутів і контурів.
11
Далі необхідно зайнятися прорисовкой дрібних деталей: складок шкіри, малюнка мускулатури, скуйовджена гриви і хвоста коня.
12
Залишається лише розфарбувати кінь , і домашнє завдання з образотворчого мистецтва готово.
Зверніть увагу
Кінь як правило починають малювати з трьох овалів, якими відзначають схематичне місце розташування її голови, місця, де будуть передні і задні ноги. Поєднавши овали лінією, ми відразу ж отримуємо обрис коні - її спину і шию. У неї дуже масивні м'язи, тому овали перетворюються в ноги.
Корисна порада
КРОК 1. Перше, що вам потрібно зробити, що б навчиться, як правильно малювати кінь, це намалювати основну лінію тіла коня. Ви можете добитися цього, зробивши три кола, по одному для голови, грудей і задній кінець. КРОК 3. Продовжуємо наш урок, як малювати коня олівцем. Почнемо малювати голову коня, додавши вуха і початок гриви. Як тільки це буде зроблено, ви можете зробити задню частину шиї, а потім вигин спини.