Як встановити кондиціонер без зайвого клопоту.

У жарку пору року хороший кондиціонер воістину стає порятунком для своїх господарів. Та й в зимові місяці зайвим він ніколи не буде завдяки функції обігріву, яка є майже в кожній сучасній моделі. Тому кондиціонер цілком можна вважати універсальним пристроєм, якому завжди знайдеться застосування в будь-якому будинку.

Виверт продавців Як правило, доставка і збірка кондиціонера вже входить в його ціну. Але часто продавці непомірно завищують вартість цих послуг, запевняючи клієнта, що впоратися з ними поодинці у нього не вийде. Насправді вони лукавлять: доставити, а вже тим більше встановити кондиціонер самостійно зовсім не так складно, як може здатися на перший погляд.

Як встановити кондиціонер самостійно: починаємо з блоків

Для початку вам необхідно визначитися з місцем монтажу кондиціонера. При цьому потрібно брати до уваги, що будь-який кондиціонер складається з двох значних розмірів частин - зовнішнього і внутрішнього блоків. Зовнішній блок в обов'язковому порядку повинен виходити на вулицю. Внутрішній блок можна розміщувати де завгодно, але з однією невеликою обмовкою: відстань від нього до найближчих предметів має бути не менше трьох метрів. В іншому випадку від них буде відображатися циркулює по приміщенню повітря і негативно впливати на роботу самого кондиціонера. Ідеальним варіантом розміщення внутрішнього блоку можна вважати рівну і вільну стіну у вітальні, кухні або іншій кімнаті.

Як встановити кондиціонер правильно і заощадити свій час

Після того, як ви визначилися з місцем розташування блоків кондиціонера, можна приступати безпосередньо до їх монтажу. Щоб встановити кондиціонер правильно, вам знадобиться проштрабіть ділянку в стіні для прокладки труб-комунікацій, що з'єднують зовнішній блок з внутрішнім. Зробити це можна дрилем або іншим гострим інструментом. Якщо всі комунікації не вміщаються в стіну, частина з них можна залишити зовні, спорудивши для цього спеціальний короб.После монтажу основних комунікацій можна приступати і до прокладання дренажу для відводу вологи. Це дуже відповідальна частина роботи, від якої залежатиме термін служби кондиціонера. Дренажний шланг необхідно або вивести в систему каналізації, або назовні будинку або квартири, разом з іншими трубками. Останнім етапом монтажу стане проводка незалежного електропостачання кондиціонера. Також йому необхідно виділити свій власний автомат в електричному щіте.После закінчення монтажу обов'язково потрібно протестувати кондиціонер і переконатися, що він працює справно. І тільки після цього можна приступати до його щоденної експлуатації.