Як красиво зібрати волосся. Як зібрати волосся на перше вересня.

Мало мати шикарну шевелюру, потрібно ще знати, як зробити красиву й оригінальну зачіску. Є безліч способів, як ефектно зібрати волосся . Густі і довгі волосся будуть відмінно виглядати навіть в самій просто кісці. І саме косичка може служити основою для зачісок.
Інструкція
1
Зірки часто роблять недбалі коси і не тільки в повсякденному житті, але і на урочисті заходи. Створити таку зачіску дуже просто. Для початку вимийте голову. Бажано шампунем для об'єму. Нанесіть пінку і висушіть їх без використання гребінця. Потім приберіть волосся на одну сторону і сплетіть косичку. Витягніть пару пасом з коси. Кінцевий результат зафіксуйте лаком.
2
Не можна звичайно обійти увагу найпоширеніший спосіб, як французька косичка, яка може виконуватися в декількох варіантах. Для виконання класичної французької кіски потрібно в міру плетіння коси у звичайній техніці по ходу вплітати нові прядки. Вона може бути дуже слабкою. Для цього плетіння використовуються великі пасма на потиличній частині голови. Освоївши цю тактику, можете приступати до плетіння складніших кіс. Коса може стати дуже хорошим вирішенням питання, як красиво заплести волосся на кожен день. Вона є прекрасним доповненням і підійде для будь-якого стилю одягу. З костюмом строгого покрою прекрасно підходять волосся , сплетені і укладені вузлом на маківці.
3
Також дуже популярні хвости. Зробіть високий хвіст. Ослабьте трохи гумку у коней і витягніть дві прядки з боків. Хвіст вз'ерошьте. Ось і готова дуже стильна зачіска на кожен день.
4
Укладання-ефект мокрого волосся. Вимийте волосся і нанесіть пінку для укладки. Потім висушіть волосся феном з квочкою-дифузором. Обробіть лаком. Все готово. Так само можна їх розчесати і зробити хвостик в нижній потиличній зоні, сколіть його невидимками в пучок і вечірня зачіска готова.І ви готові підкорювати всіх своїм чарівним чином.
Зверніть увагу
Як красиво прибрати чубок за допомогою шпильок і невидимок? Якщо у вас густе волосся, ви можете красиво укласти її назад і заколоти невидимками. Перед тим, як прибрати чубок, нанесіть перед створенням зачіски мус або гель на поверхню волосся. Вони не дозволять вашій зачісці розсипатися. Невидимки можна закріпити хрест-навхрест, по діагоналі або паралельно.
Корисна порада
Погодьтеся, так приємно виходити з салону з гарною зачіскою. Але зазвичай ходити по салонах дуже часто немає ні часу, ні можливості. Тому варто навчитися виконувати самостійно прості зачіски, які підійдуть на кожен день. Для любительок розпущеного волосся хорошими помічниками стануть різні засоби для укладання. Розпущене волосся можна розгладити праскою, зробивши їх ідеально гладкими, або завити за допомогою щипців або фена. Кучеряве волосся досить укласти гелем з ефектом мокрого ...