Як створити свій відеокліп. Як створити свій кліп із відео.

Створити свій відеокліп може кожен! Для цього вам знадобитися відеокамера, комп'ютер зі спеціальними програмами і, звісно ж, бурхлива фантазія!
Інструкція
1
Перш ніж знімати кліп, необхідно визначитися зі сценарієм. Посекундно розпишіть всі дії, які відбуватимуться у вашому кліпі. Заздалегідь продумайте музичний супровід.
2
Заздалегідь підготуйте місце зйомки, реквізит, а також подбайте про те, щоб актори виглядали так, як це вказано в сценарії, грим завдано і відповідає заявленому дійству.
3
Для зйомок аматорського кліпу підійде звичайна "домашня" відеокамера або цифровий фотоапарат з можливістю запису відео. На сьогоднішній день багато професійні продукти знімаються за допомогою дзеркальних фотоапаратів у яких є функція HD-відео.
4
Зніміть дійство кліпу згідно з розробленим сценарним планом.
5
Після того, як все відео відзнято, можна приступати до його розшифровці. "Заженіть" матеріал в комп'ютер, посекундно його розшифруйте, докладно розписуючи дії і діалоги акторів.
6
Якщо вам потрібно озвучити матеріал за кадром, то необхідно придбати мікрофон для запису звуку на комп'ютері і завантажити спеціальну звукозаписну програму (наприклад, Audio Mid Recorder або Audiograbber).
7
Щоб змонтувати відеокліп вам також знадобляться спеціальні монтажні програми. Приміром Adobe Premiere Pro, Studio Launcher, AV Video Morpher та інші.
8
Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, зверніться за допомогою до фахівців. Професійних опеаторов і монтажерів можна знайти в будь-якій редакції місцевого телебачення.
9
Після того, як кліп буде готовий, його можна нарізати на красиво оформлені диски, а потім показати друзям або відправити в звукозаписну компанію, адже багато відомих виконавців і режисери починали свій шлях саме з аматорських зйомок, які вчасно побачили професійні продюссери .