Як пов'язати подушку. Як зробити в'язану подушка Д.

Оригінальна подушка зробить інтер'єр вашої спальні або навіть вітальні неповторним. Подушки можуть бути різної форми і з різних матеріалів. Диванну подушку можна не тільки зшити, але і зв'язати.
Інструкція
1
Починайте в'язати подушку від центру кола. Зв'яжіть зі світлої пряжі ланцюжок з 5 повітряних петель і замкніть її в кільце. Пров'яжіть ряд стовпчиками з накидом в кільце. У наступному ряду зв'яжіть 2 повітряних петлі на підйом, потім додавайте петлі, пров'язуючи по два стовпчики без накиду в стовпчик попереднього ряду через кожні п'ять стовпчиків Таким чином в'яжіть 20 - 25 рядів. Далі в'яжіть нитками основного кольору ще 20 рядів, точно так же додаючи по два стовпчики без накиду через кожні п'ять стовпчиків. Дов'язати останній ряд, затягніть петлю і обірвіть нитку.
2
Точно так же зв'яжіть друге коло.
3
Зв'яжіть боковину. В'яжіть її пряжею основного кольору у вигляді прямокутника. Наберіть 10-15 повітряних петель, переверніть роботу, зв'яжіть 2 петлі на підйом, далі в'яжіть стовпчиками без накиду. В'яжіть прямокутник, довжина якого дорівнює довжині окружності. Дов'язати до останнього ряду, нитка не обривати.
4
Прив'яжіть до смуги один з кіл. Для цього вводите гачок одночасно в петлю останнього ряду кола і в крайній стовпчик смуги. Прив'язавши коло, затягніть петлю і обірвіть нитку.
5
Зробіть з паперу коло, по діаметру рівний пов'язаним. Виріжте його і по ньому викроїте круги з синтепону. Вкладіть синтепонові круги в коло, до якого прив'язана бічна смуга. Закрийте отриману конструкцію другим колом і прив'яжіть його до боковини точно так само, як ви прив'язували перший.
Зверніть увагу
Обидві лінії, по яким пов'язані разом боковина і круги, повинні перебувати на лицьовій стороне.Подушку можна прикрасити вишівкой.Сінтепон можна замінити поролоном. Краще, якщо є товстий поролон, по товщині рівний ширині боковини. Якщо все ж доводиться робити складову поролонову набивання, можна шматки скріпити разом кількома стежкамі.В в'язаних подушках не рекомендується використовувати пух. Набивати їх ватою також не варто.
Корисна порада
За цим же принципом можна зробити і подушки іншої форми - наприклад, квадратні або прямокутні. Дуже красиво виглядають також в'язані подушки у вигляді різних тварин. На кроглоу подушці можна зробити мордочку кота або зайця. Приблизно так само в'яжуться подушки у вигляді восьминога. Спочатку вив'язувати невелике коло, потім - щупальця, кожне окремо. Потім вив'язувати другу половину і, нарешті, боковину. Бічна смуга в цьому випадку буде вузькою. Синтепон нарехается у вигляді восьминогів.