Як голити ноги.

Всупереч відомому міфу про те, що чим частіше голишся ноги , тим швидше ростуть волоски і густіше стає рослинність на ногах, гоління повинно бути регулярним процесом, без відпустки на зимовий період. Інакше в короткостроковому періоді ви будете мати жорстку колючу щетину, а в довгостроковому рослинність на ногах, якій могли б позаздрити печерні люди. Якщо вам знайомі почервоніння, подразнення, маленькі ранки і сухість шкіри після гоління, значить, ви не до кінця володієте інформацією про гоління ніг за всіма правилами.
Інструкція
1
Підготовка шкіри до гоління. Ідеальний час для гоління ніг - відразу після душу або ванни, так як шкіра уволо, волоски стирчать, отже, ви менше будете травмувати шкіру.
2
Нанесіть крем для гоління. Зачекайте пару хвилин, щоб досягти ще більш сильного зволоження. Зверніть увагу, що краще брати такі кошти, які містять алое або інший компонент, зволожуючий і заспокійливий шкіру. Про мило забудьте! Воно сильно сушить шкіру, яка і без того травмується під час гоління. Краще не поскупитися і придбати один раз велику упаковку відповідного кошти, на своїй красі, як і на здоров'я, економити не можна.
3
Починайте сам процес гоління. Якщо у вас дуже чутлива шкіра, краще голити у напрямку росту волосся, тобто зверху вниз. Так, це не дасть того ефекту, як, якби ви голили проти зростання волосків, але значно менше заподіє травм шкірі.
4
Закінчивши гоління, нанести на шкіру ніг спеціальний лосьйон після гоління. Не варто його замінювати кремом для рук, це не дасть потрібного ефекту. До того ж до складу лосьйонів і кремів після гоління включені засоби, що допомагають знезаразити і підлікувати порізи і маленькі ранки, які можуть мати місце.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що запалення після гоління ніг, що супроводжуються появою гною, збільшенням припухлості, жаром або пульсацією в пошкодженій ділянці, підлягають негайній демонстрації лікаря.
Корисна порада
Запам'ятайте ще декілька простих, але дуже дієвих советов.- перед голінням можна додатково провести пілінг шкіри. Скраб відлущить відмерлі клітини, відкриє пори, що в подальшому запобіжить дуже неприємний наслідок гоління - вростання волосків; - якщо має місце бугристость шкіри, використовуйте протівоугревие препарати; пошукайте засоби, що містять 2,5- або 5-процетного розчин пероксиду бензоїлу - вони зменшують реакцію на гоління і знижують ймовірність рецидивів; - для екстрених випадків необхідно мати гідрокортизоновий крем, після його нанесення почервоніння, подразнення і печіння зникнуть. УВАГА! Засіб саме для екстрених випадків, для регулярного застосування не призначене. Інакше шкіра звикне до його дії, і без нанесення цього крему всі неприємні симптоми виявляться з відчутно більшою сілой.- частіше міняйте верстати, навіть якщо візуально вони в робочому стані. Тупий верстат робить на шкіру при голінні дію, аналогічне тому, як якби по ній пройшлися скребком. Після трьох-чотирьох разів застосування верстата його потрібно викинути без сожаленія.- ніколи, як би ви не поспішали, що не голіть ноги «на суху», інакше дістанете дуже сильне пересушування і роздратування. У підсумку витратите більше часу на ліквідацію неприємних последствій.- пам'ятайте, що часовий проміжок між голінням ніг і відвідуванням пляжу дорівнює 12 годинам.