Як зайняти дитини. Які народяться діти в березні.

Іноді буває величезне бажання залишитися наодинці з собою, попити кави в спокійній обстановці, поекспериментувати в кулінарії або просто почитати цікаву книгу. Але якщо у вас є малюк 2-3 років, то куди б ви не пішли, чим би не зайнялися, він буде ходити за вами.
Інструкція
1
Попросіть, щоб дитина приніс вам з іншої кімнати якусь іграшку, наприклад, синю машинку або паровозик. Поки він буде зайнятий виконанням вашого прохання, у вас з'явиться трохи часу. Потім дайте йому інше завдання. Причому, чим дитина дорослішою, тим складніше повинні бути завдання.
2
Придумайте дитині ігрові завдання, наприклад, відремонтувати машинку або скласти пазли.
3
У кожної мами повинен бути обов'язково "чарівний мішечок", в який можна складати все сміття: кришки від пляшок, поламані іграшки, намисто з гудзиків та інше. Такий "скарб" займе всю увагу вашого дитини мінімум хвилин на 20.
4
Увечері, переглядаючи улюблену телепередачу, можна зайняти себе вирізанням картинок з упаковок від продуктів, листівок або буклетів. Це заняття сприятливо впливає на нервову систему, а в подальшому допоможе вам відвернути дитини .
5
Час від часу можна залишитися на самоті, поставивши дитині улюблений мультфільм. Тільки не можна цим зловживати.
6
Попросіть дитини вам допомогти, наприклад щось віднести або розкласти по місцях.
7
Просіть дитини зайнятися тим же чим і ви, наприклад, якщо ви хочете поговорити по телефону, посадіть його поруч і дайте стару трубку.
8
Завжди майте на озброєнні таку іграшку, в яку дитина дуже рідко грає.
9
Надуйте повітряні кулі, тільки так, щоб дитина була не в змозі їх лопнути. Покажіть дитині, як можна з ними грати. Він обов'язково зацікавиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=goon9OEDrXk
Зверніть увагу
Намагайтеся не зловживати запропонованими методами, для того щоб зайняти дитину. Дитина повинна відчувати вашу щирість у жодному проханні.
Корисна порада
Звичайно, чим зайнятися в цей час, ви без зусиль знайдете. Але краще, якщо ви просто розслабитеся і відпочинете в ці хвилини. А справами по дому можна зайнятися і з дитиною.