Як вибрати правильно б/у машину. Як правильно вибрати б у машину.

Вітчизняний ринок уживаних автомобілів хоч і не користується великим попитом, але все-таки актуальне на сьогоднішній день. Підтримуючи вітчизняного виробника, ви не тільки заощадите гроші на покупку, але і заощадите гроші на його експлуатації.
Інструкція
1
Зниження цін на вітчизняні машини йде значно меншими темпами, ніж на імпортні автомобілі. Наприклад, продаючи нашу «9-ку» після експлуатації протягом 12 місяців, ви втратите всього 12-15% її вартості, а аналогічно користуючись імпортної машиною, втратите більше 20% від витрачених на неї коштів.
2
Перш, ніж вибрати вітчизняний автомобіль потрібно чітко визначитися, наскільки вам вона потрібна, і яку модель ви віддаєте перевагу, догляньте зручніший тип кузова, розмір автомобіля, наскільки доступні його запчастини і, звичайно, комфорт.
3
Наступним етапом буде вибір місця покупки - або з рук, або через автосалон, де продаються машини ВАЗ не старші 2-3 років. Також можна відвідати авторинки.
4
Фахівців з таким моделям дуже багато. Машини відносять до надійного класу якщо у них хороша розгінна динаміка. Зразкова витрата палива на 100 км - 8-10 літрів, але, щоб знизити витрату споживаного бензину, на машини встановлюють п'яти ступінчасті КПП. Якщо пробіг у машини понад 120 000 км, то необхідна перебирання двигуна, хоча не завжди. Все залежить від якості самого автомобіля, того, як його експлуатували, а також від обслуговування.
Зверніть увагу
Намагайтеся вибирати автомобілі з найменшим пробігом і роком випуску не більше 5 років, вони більш надійні. Також обов'язково перевірте всі електроприлади на справність.
Корисна порада
При виборі б/у автомобіля намагайтеся спиратися і на свою думку, а не на чуже. Пам'ятайте, що у продавця є мета-продати автомобіль.