Як поводитися в театрі.

Відвідування театру вимагає дотримання певних правил етикету, дотримуючись яких ви насолодитеся приємним ввечері, не зіпсувавши при цьому враження від гри акторів оточуючим.
Інструкція
1
Продумайте ваш наряд для походу в театр, ваш туалет повинен бути вишуканим і відповідний особливої театральній атмосфері. Неприпустима відверта одяг, так само, як спортивна або джинси. Оптимальним варіантом для чоловіка буде класичний костюм, а для жінки - вечірнє плаття. Обов'язково зніміть головний убір і верхній одяг, взимку доречно принести в театр змінне взуття, яка буде поєднуватися з вашим нарядом.
2
«Точність - ввічливість королів». Ні в якому разі не запізнюйтесь на спектакль. Також намагайтеся не затримуватися при вході в зал, якщо ваші місця знаходяться в середині ряду. Якщо ж вам доведеться проходити до свого місця по заповненому ряду, пам'ятайте, що йти потрібно, повернувшись обличчям до глядачів. Перед початком вистави не забудьте вимкнути телефон або перевести його в безшумний режим - звук телефонного дзвінка або розмова по телефону під час дії недозволені.
3
Проявляйте повагу до акторів і вашим сусідам - не розмовляйте під час спектаклю, намагайтеся зберегти тишу. Чи не проносите в зал солодощі в шарудливих обгортках, шипучі напої або інші продукти. Дочекайтеся антракту і перекусіть в буфеті. Покинути зал під час вистави допускається тільки у виняткових випадках, або якщо ви раптом відчули нездужання. Постарайтеся зробити це якомога тихіше і непомітніше. Під час антракту можна поспілкуватися зі знайомими, яких ви зустріли в театрі , сходити в буфет або прогулятися по фойє, ознайомитися з біографіями акторів цього театру.
4
В театрі не прийнято голосно плескати, свистіти і тупотіти ногами. Оплески доречні тільки в певні моменти - після закінчення акту, особливо вдалих сцен і, звичайно, в кінці вистави, коли ви можете висловити задоволення від гри акторів тривалими оваціями і вигуками «Браво!». Також ви можете піднести улюбленому акторові букет квітів.
5
Дочекайтеся коли актори остаточно підуть зі сцени - нешанобливо йти із зали під час останнього поклону або відразу після закінчення спектаклю. Будьте ввічливі, і відвідини театру перетвориться на справжнє свято душі.
Відвідування театру - хороший тон для інтелігентної людини. Там ви зможете побачити постановку своїх улюблених класичних творів, оцінити гру акторів і навіть підкріпитися в буфеті під час антракту.
Інструкція
1
Відвідайте драматичний театр. Вистави тут є постановкою різних художніх творів. До літератури драматичного характеру відносяться драма, комедія, трагедія, мелодрама, містерія і багато іншого. Постановки одного і того ж твору можуть значно відрізнятися в різних театрах. Дія залежить значною мірою від того як його бачить режисер. У Москві драматичні твори можна подивитися в Московському Художньому академічному театрі ім. Горького або Московському Художньому театрі імені Чехова. Також драматичні постановки маються на театрі «ГИТИС» і «Современник». В Санкт-Петербурзі драму ставлять в Олександрійському театрі, академічному театрі імені Ленсовета і багатьох інших. В Єкатеринбурзі раді прийняти любителів класичних постановок в Свердловському державному академічному театрі драми.
2
Сходіть на оперу. Тут уявлення щільно переплетено з музикою. Вокальне і оркестрове виконання грають важливу роль в дії. Опера по жанрам ділиться на велику, романтичну, комічну, баладні та інші. У Москві оперні постановки можна побачити у Великому театрі. В Санкт-Петербурзі - Михайлівський театр, а також театр опери та балету Санкт-Петербурзької консерваторії пропонують публіці оцінити своє бачення опери. У театрі «Санкт-Петербург 'Опера» можна подивитися камерні виступи. У Нижньому Новгороді даний жанр ставиться в академічному театрі опери та балету імені Пушкіна.
3
Оцініть балетні постановки. В театрах балету основну увагу уделяются музично-хореографічної складової. У Москві балет можна подивитися в Державному академічному театрі балету і в Московському музичному театрі пластичного балету. В Санкт-Петербурзі балет ставлять у всесвітньо відомому Маріїнському театрі. В Казані можна відвідати Татарський академічний державний театр опери і балету.