Як позбутися від вусів в домашніх умовах. Як позбутися від вусів народними засобами.

Надмірна рослинність на обличчі може доставити своєму власникові безліч клопотів. Крім некрасивого естетичного вигляду, вусики у жінок можуть бути показником неполадок в організмі. Для того, щоб позбутися від небажаних волосків існує безліч методів.
Інструкція
1
Перш за все необхідно переконатися, що вусики на обличчі не є причиною внутрішнього захворювання надниркових або гормонального дисбалансу. Для діагностики проблеми необхідно звернутися до ендокринолога і гінеколога. Як правило, при правильному лікуванні вусики зникають самі по собі.
2
Якщо підвищена рослинність виявилася просто вашої фізіологічної особливістю, то не варто засмучуватися. Сучасна косметологія пропонує безліч способів позбавлення від цієї напасті.
3
Найпростіші способи - гоління і вищипування. Гоління допомагає швидко позбутися від вусиків, але має величезний мінус: волосся починає швидко рости і стають набагато товщі. Вищипування - процедура хвороблива, але дозволяє на більш тривалий період позбутися вусиків.
4
Ще один спосіб - використання спеціального крему для депіляції (він повинен бути саме для зони обличчя). Така епіляція безболісна і дає стійкий ефект на 3-5 днів, після чого процедуру доведеться повторювати. Цей метод не підходить людям з чутливою шкірою. Він також може викликати сильну алергічну реакцію, тому перед нанесенням крему на обличчя необхідно зробити тест на шкірі зап'ястя.
5
Для видалення вусиків застосовується косметичний віск. Плюси цього методу полягають в тому, що процедуру доведеться робити приблизно раз на тиждень, а знову виростають волоски будуть поступово стоншуватися. Мінусом є хворобливість і можливість виникнення алергії.
6
Якщо волоски на обличчі нечисленні і тонкі, то можна спробувати знебарвити їх фарбою для волосся, яку використовують блондинки. Регулярне освітлювання робить волоски менш помітними, а також поступово истончает їх структуру. Перш ніж наносити фарбу на обличчя, необхідно зробити тест на шкірі руки, щоб не виникла алергія.
7
Раз і назавжди позбутися від вусиків допоможе лазерна епіляція, яку проводять в косметичних салонах. За словами фахівців достатньо кількох таких сеансів, щоб можна було назавжди забути про вусиках!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rKw14PSq28U
Зверніть увагу
На сьогоднішній день кращим способом видалити вусики є лазерна терапія та електроепіляція. Це найефективніші способи позбавлення від волосся на обличчі, але, на превеликий жаль, ці процедури коштують немаленьких грошей і вимагають повторення через деякий час. Як позбутися від вусів в домашніх умовах.
Корисна порада
Перш, ніж починати процедури по позбавленню від вусів, сходіть до лікаря-ендокринолога - він визначить, чи не викликано зростання вусів гормональними порушеннями. Якщо порушення будуть виявлені - вам призначать лікування. Ці процедури недешеві, але вкрай ефективні. Вони дозволяють позбутися від вусів якщо не назавжди, то дуже надовго. Як позбутися від вусів дівчині в домашніх умовах.
Вельми часто, на жаль, жінки стикаються з проблемою зайвого волосся на тілі та обличчі. Зокрема, досить поширена проблема - це волосся на верхній губі. Причин у цього явища може бути багато - це, наприклад, генетична схильність, гормональний збій або просто етнічна особливість. Як же позбутися цього недоліку?
Інструкція
1
Вам варто перевірити свій гормональний фон в першу чергу - поява " вусів " може бути пов'язано з надмірною кількістю чоловічого гормону і підвищеною чутливістю до них волосяних фолікулів. При виявленні будь-якого роду порушень та проведенні додаткових досліджень лікар може призначити коригуючий медикаментозне лікування - і при його ефективності необхідність у видаленні волосся просто відпаде.
2
Якщо у вас не дуже товсті і густі, однак темне волосся, то їх можна спробувати освітлити, зробивши тим самим практично непомітними. Для освітлення можна використовувати як спеціальні склади, так і знебарвлюючі фарби для волосся - правда, шкіру безпосередньо перед їх нанесенням бажано змастити живильним або зволожуючим кремом, щоб уникнути роздратування, а після процедури протерти прояснені ділянки настоєм ромашки.
3
Волосся на верхній губі не варто голити - це може привести до посиленого їх зростанню, а також можливого потемніння. Хороший і доступний варіант - віск, який продається в спеціальних смужках і його досить легко використовувати. Також віск можна наносити самій - після цього приклавши спеціальну тканинну смужку і відірвавши її через кілька хвилин разом з волосками.
4
Ви можете користуватися кремом для депіляції, правда, перед цим зробивши тест на чутливість - нанесіть краплю крему на зап'ясті або місце на згині ліктя і почекайте декілька хвилин. Ефект від крему не настільки довговічний, як від воску, проте волосся видаляються швидко і м'яко і відростають трохи більше тонкими.
5
Також для того, щоб позбутися від " вусів ", можна спробувати так званий метод шугаринга - маси, зробленої з розтопленого цукру з невеликою кількістю води і лимонного соку. Правда, правильно приготувати її досить-таки складно, проте в сучасних магазинах (а також на безлічі інтернет-сайтів) ви можете знайти і замовити спеціальні готові маси для шугаринга.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gun8VC4gNU4
Зверніть увагу
Іноді ріст рослинності на обличчі пов'язаний з підвищенням гормонального фону, неправильною роботою деяких внутрішніх органів або клімаксом. Тому треба відвідати ендокринолога та гінеколога.
Корисна порада
З'являтися вуса можуть у жінок в клімактеричний період, що теж пов'язано зі змінами гормонального фону. Який би причиною не було викликано поява вусів у дівчат, їх присутність на обличчі доставляє масу незручностей. Але від них можна позбутися.