Як записати трансляцію.

Давно пішли в минуле часи, коли спортивні змагання та інші телетрансляції записували на відеомагнітофон. З приходом інтернету запис телеефіру можна здійснювати на жорсткий диск комп'ютера. Для цього не потрібно спеціально вчитися - досить встановити на комп'ютер потрібну програму.
Інструкція
1
Для запису трансляцій одного з декількох сотень телевізійних каналів потрібно завантажити і встановити на свій комп'ютер програму TV Player Classic. Зробити це можна на офіційному сайті додатки за адресою http://tvplayerclassic.com/ru/абсолютно безкоштовно. За користування програмою грошей теж ніхто не попросить.
2
Інтерфейс програми простий і зрозумілий. Відразу після запуску ви побачите три компонента програми: пульт ДУ, вікно перегляду і рекламний модуль, поєднаний з меню швидкого доступу.
3
Перед тим, як почати запис, варто змінити деякі параметри, виставлені за замовчуванням. Для цього клацніть в меню «Запис» - «Налаштування».
4
Тут можна вказати шлях до папки, в яку буде зберігатися запис, і вибрати параметри відео і аудіо потоків.
5
Тепер можна дочекатися початку трансляції та вибрати команду «Почати» з меню «Запис». Запис у час перервати, вибравши з того ж меню команду «Призупинити».
«Ехо Москви» - столична радіостанція, яка звучить в ефірі з літа 1990 року. Вона орієнтована на інформаційне мовлення - висвітлення новин культури та політики, а також бесіди із запрошеними гостями і радіослухачами. Багато в програмі радіостанції та авторських передач різної тематики. Сьогодні «Ехо Москви» використовує для трансляцій передавачі більш ніж в 30 регіонах, включаючи ближнє зарубіжжя і навіть два міста в США.
Інструкція
1
Використовуйте елементи керування, передбачені в пристрої, за допомогою якого ви слухаєте радіо - меню в плеєрі або мобільному телефоні, ручки управління в радіоприймачі або комбінованому пристрої. З їх допомогою перемкніть ресивер в FM-діапазон і встановіть частоту мовлення радіостанції «Ехо Москви» у вашому регіоні. У Москві крім FM-діапазону (частота 91,2 МГц) передачі ведуться і в діапазоні ультракоротких хвиль на частоті 73,82 МГц.
2
Якщо вам невідома частота, використовувана для трансляцій «Ехо Москви» у вашому регіоні, відвідайте сайт радіостанції в інтернеті - посилання на його головну сторінку приведена нижче. Список міст і областей з відповідними їм частотами мовлення поміщений там на окрему сторінку. Щоб до неї дістатися наведіть курсор на розділ «Про нас» в меню головної сторінки і в списку виберіть посилання «Ехо в регіонах». Частоти мовлення на цій сторінці поміщені в таблицю, де вказано й діапазон, до якого вони належать - FM або УКХ.
3
«Ехо Москви» можна слухати і без використання радіоприймача в онлайн-режимі безпосередньо на цьому сайті. Для цього клікніть напис «Трансляція ефіру», вміщену у верхній частині сторінки, правіше логотипу радіостанції. Вбудований флеш-елемент для прослуховування відкриється в окремій вкладці, де крім нього можна побачити і розклад найближчих передач. Якщо ви хочете почути останній за часом інформаційний випуск «Ехо Москви» - використовуйте посилання «новини» у верхній частині сторінки.
4
На цьому сайті є посилання, яка запускає безкоштовне прослуховування записів ефіру з будь-якої дати через iPhone. Шукайте її в самому низу сторінки, що завантажується вибором пункту «Ефір» в меню. На цій же сторінці можна вибрати інші джерела онлайн-трансляцій з різним бітрейтом, тобто розраховані на різну швидкість інтернет-з'єднання.