Як намалювати сову.

Цікаво, а чому саме сова - символ мудрості, знань і досвіду? Чому не синиця, наприклад? Хіба ви не дрізд який-небудь? Вся справа в незвичайній зовнішності цієї лісової хижого птаха і в її дивну поведінку. У сови досить-таки велика голова, в якій, напевно, і поміщаються всі мудрі думки. А ось шиї у птиці майже немає. Зачаровують і величезні круглі немигаючі очі хижачки. Ними сова превосходно бачить в темряві свою здобич: дрібних гризунів і пташок. Загалом, образ цього птаха наскрізь просякнутий секретами і таємницями. Переконатися в цьому можна, намалювавши сову на папері.
Інструкція
1
Спочатку необхідно намалювати дві практично однакові за розміром окружності. Верхню слід розбити прямий вертикальної лінією навпіл. Її ж потрібно розділити ще на три частини, тільки вже за допомогою двох горизонтальних ліній.
2
Тепер за допомогою закруглених ліній на голові сови необхідно показати маленькі трикутні вушка, якими птах чує будь шерех в лісі, і пухнасті щічки
3
Обабіч нижньої окружності (тулуба лісової мешканки) слід намалювати великі круглі крила. Закругленими лініями можна показати оперення сови. На голові хижачки необхідно намітити місце для її мордочки.
4
У нижній частині тулуба хижачки потрібно намалювати її лапки з гострими кігтями, якими сова вистачає свою здобич і навіть лазить по деревьям.На мордочці птиці слід намалювати великі овальні очі і маленький каплеподібний дзьоб.
5
Далі в широких галузях сови слід показати круглі зіниці, а на грудці за допомогою декількох хвилястих ліній можна зобразити малюнок оперення.
6
Тепер настав час видалити всі зайві олівцеві лінії, тим самим підготувавши рисунок сови до розфарбовування.
7
При розфарбовуванні сови знадобляться всі відтінки коричневого і сірого кольору. Лапки можна зробити червоними, а дзьоб помаранчевим.