Як стригти кішку.

Красива стрижка необхідна не тільки людині. Найчастіше необхідність в красивій зачісці виникає і у кішок. Для того, щоб стрижка пройшла успішно і не закінчилася для вашого вихованця сильним стресом, необхідно знати деякі особливості перукарського мистецтва для кішок!
Інструкція
1
Необхідність в стрижці, в основному, виникає і у кішок довгошерстих порід. До стрижці вдаються, якщо вихованець сильно линяє, має поплутану шерсть або ковтуни. Іноді необхідно просто підрівняти волоски, щоб шерсть виглядав акуратніше.
2
Якщо шерсть вашої кішки схильна до утворення колтунов, то необхідно регулярно розчісувати вихованця, не допускаючи звалювання шерсті. Якщо волоски все-таки зваляти, то необхідно спробувати прочесати сплутати шерсть пуходеркой. Якщо це не допомогло, то колтун доведеться вистригати. Робіть це поступово, при цьому постійно хвалите кішку . Слідкуйте за тим, щоб не захопити ножицями шкіру під Колтунов. Якщо це відбудеться хоча б раз, то про подальші стрижках можна просто забути.
3
Іноді складається ситуація, коли колтунов багато, або кішка відчуває дискомфорт від великої кількості вовни. Тоді фахівці рекомендують підстригти тварина під машинку. При такій стрижці можна проявити фантазію і залишити шерстку на лапках і кінчику хвоста. Шерсть на голові краще взагалі не чіпати. Така стрижка є стресовою для тварини, тому робити її необхідно в спокійній обстановці, давши кішці можливість обнюхати машинку і звикнути до її стрекотіння. Можна попередньо дати тварині заспокійливе ("Кот Баюн"). Якщо процедура проходить нормально, то не забувайте хвалити вихованця. Якщо кішка реагує агресивно, то необхідно залучити помічників, а пазуристі лапки зафіксувати м'якою мотузочкою.
4
Якщо кішка категорично проти будь-яких перукарських послуг, а ковтуни утворюються, то можна віднести вашого бешкетника у ветеринарну клініку або салон-краси для тварин. Там кішці дадуть легкий наркоз, а потім додадуть вовни потрібну форму без зайвого стресу для вихованця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M7yPGxBmZaM
Зверніть увагу
1. Стригти кішок під машинку найкраще перед літом. Так ваш вихованець буде менше страждати від жари.2. Будь-які стрижки необхідно проводити не менше, ніж за шість місяців до запланованої виставки кішок. 3. Ні в якому разі не можна стригти кішкам вібріси і шерсть у вухах. 4. Пам'ятайте, що після стрижки текстура і колір шерсті можуть змінитися. 5. Якщо сумніваєтеся в своїх перукарень здібностях - зверніться до професіоналів!